Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálhatok rosszul, ha...

Mit csinálhatok rosszul, ha nincs egyetlen barátom se? Mindenem megvan, barátnőt bármikor találok, de barátot egyet sem.

Figyelt kérdés

15 éves korom óta élek szexuális életet, eddig 5 barátnőm volt, nem telt el hét, hogy ne szexeltem volna, és szerelmes is voltam már hosszú ideig, tehàt ilyen téren szerencsés vagyok!

Szüleim átlagosak, keresetük épp annyi, hogy nélkülözve ugyan, de gond nélkül élhessenek!

Jelenleg 20 éves vagyok, 1 éve nem lakok már otthon, mivel sikerült gimi mellett egy sikeres vállalkozást beindítanom, amivel nagyon kevés munka van, mégis nagyon jól megélek belőle!

El tudom tartani magam, és havi szinten félre tudok rakni 60-80 ezer ft-ot, amiből általában a barátnőmmel szórakozunk és szinte már mindent kipróbáltunk...


19 évesen végeztem, de idén nem vettek fel az orvosira, ezért most otthon készülök rá, de mivel a barátnőm is suliba jár, nem sok időnk van egymásra!


Suliban mindig volt klikkesedés és én sosem tartoztam a "menő" fiúk közé, mert állandóan irígykedtek, hogy mennyi mindenem van és nekik meg nincs..

Sosem vágtam fel, soha nem mondtam senkinek, hogy mim van, mennyit keresek, egyszerűen csak adtam magamra és ezt látták...

Azonban mindig befogadtak, jól elvoltunk, én voltam az egyedüli az osztályban, aki 4-5 magába fordulón és nyomin kívűl mindenkivel jól szót értett, azonban SOHA nem volt senki a baràtom!

Egyszerűen csak elvoltunk, de sulin kívül kb semmi...


Az egyetem jó lett volna, hogy új életet kezdjek, de jelenleg sehova sem járok és most láttam be igazán, hogy senkim nincs!


Szüleim szinte lemondtak rólam, látják h boldogulok, és hetente 1x látogatom őket, ha van időm..

Azonban ha bármi ötletem támad és ráírok akármelyik emberre, akit kedvelem, nem csinàl velem semmit...


Felajánlom, h fizetek én, hogy állok mindent, de még így sem jönnek és már nem tudom, hogy mivel próbàlkozzak...

Minden régi ismerősömnek most kezdődött az egyetem/fősuli és mindenkinek új társasága van, a régivel már nem foglalkozik!


Helyesnek tart mindenki, amikor nincs barátnőm, 1 hét alatt kialakul egy új kapcsolat, vicces vagyok, nagyon inteligens és okos(mensa tag vagyok), egyáltalán nem vagyok sznob, beképzelt vagy egoista, csak azért írom le így magam, hogy lássátok a helyzetemet!

Testépítek, lassan már versenyre is mehetnék, szerencsés alkatom van!


A lényeg, hogy mindenben sikeres vagyok szinte, semmi okom nem lehetne szomorkodásra, azonban jelenleg egyetlen olyan ember sincs, akivel szívesen eltöltenék egy kis időt valahol, vagy ha van, akkor azok a valakik nem hajlandóak velem...


Egy ismeretlenre csak nem írhatok rá, hogy jöjjön el velem bárhova is, egyedül meg nem tudok hova elmenni ismerkedni, ahol leállnak idegenekkel társalogni...


Belsőre nagyon kedves, segítőkész, jólelkű vagyok, azonban nehezen nyílok meg és kissé zárkozott vagyok és szerény!

Ellenben a közeli ismerőseim nagyon kedvelnek és becsülnek! De ők mindannyian idősebbek nálam és nem tudok szórakozni velük...



Bocsánat a rengeteg szóért, kész küldetés végigolvasni :D

De nagyon magam alatt vagyok jelenleg! :/


Valami ötlet vagy segítség?


2014. okt. 19. 23:24
1 2 3
 1/23 fahéjas Alien válasza:
100%

Ha ennyit rizsázol magadról ne is csodálkozz rajta... nem magyarázkodni kell, hanem nyitottnak lenni... és nem beletolni önmagad mások képébe, hanem kölcsönösen oda is figyelni...

Ha így próbálsz barátkozni, ahogy magyarázatot adtál, nem csodálkozok...

2014. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Jól fizető "vállalkozás" tizenéves korban, orvosi egyetem... Milyen szert terjesztesz?
2014. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
A magyarázattal nincs gond szerintem, maximum kerülni akarja a beszólásokat, hogy "mert biztos sznob vagy vagy beképzelt" Vagy azt, hogy kérdezgessék, hogy talán milyen.
2014. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Sosem szoktam rizsàzni :D

Élőben ennek az ellenkezője vagyok, nagyon figyelmes vagyok és hidd el, hogy könnyű szóhoz jutni mellettem :)

2014. okt. 19. 23:29
 5/23 anonim válasza:
Miért kell minden mondat végén felkiáltani?
2014. okt. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

inteligens


Mensa tagként egy l-lel írod ezt? Pedig nekem csak 120 az IQ-m, de azért ezekre figyelek. (Ha elgépelés, bocs.)

Legyél nyitott, ne magyarázkodj. Ne akarj megnyerni senkit, csak legyél laza és spontán. Idővel kell jönnie a sikernek így.

2014. okt. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Én pl. nagyon örülök neki, ha egy ismerősöm önerőből sikeres és senkitől nem sajnálok semmit!

De ezzel az emberek többsège nem így van és ez jelenleg a baràtság rovására megy... Vagy igazából nem is tudom, hogy mi lehet a baj.

Vágyom az új, megbízható társaságra, de nem tudom, hogy keressem...



Ne írjatok légyszi több privátot a vállalkozással kapcsolatban, nem szeretném kiadni senkinek.

2014. okt. 19. 23:32
 8/23 A kérdező kommentje:
Minden féle véleményt meghallgatok, természetesen jár a zöld kéz érte!
2014. okt. 19. 23:36
 9/23 A kérdező kommentje:

6# természetesen elgépelés.. Van benne több is, így sikerült, nem olvastam vissza!

Akárcsak a mindenféle ;)

2014. okt. 19. 23:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem h minek akarsz orvosira menni ha olyan jó vállalkozásod van, amivel alig kell dolgoznod és mégy így is simán eltartod magad, és pluszban 60-80ezret tudsz félretenni?
2014. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!