Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az természetes, hogy az...

Az természetes, hogy az internetes haveroknak semmit se jelentek, és totál sz*rnak igazából rám?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam még velük soha csak interneten írogattunk.
2014. okt. 22. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
A valo eletben is ilyen a tobbseg.
2014. okt. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja es menj ki az eletbe. Volt mar haverom netrol. Most meg en szivok miatta.
2014. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaja.. félig-meddig ez globális jelenség, nem csak interneten csinálják ezt az emberek.. De a haverok ilyenek.. Épp ezért kevés a barát, és sok a haver.
2014. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A netes kapcsolatoktól ne is várj többet. Ismerkedj az életben, biztos ott is fognak csalódások érni, de azoknak legalább lesz arcuk, társulnak hozzá emlékek, nem csak a villódzó képernyő...
2014. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mégis mit vársz? Internetes haverok, 21. század... Jelenteni akkor lehet valakinek valamit, ha személyesen is ismered.. Azért mert írsz neki pár sort, ne hidd azt, hogy elválaszthatatlan öribarik lesztek.


Inkább keres a való életben barátokat, hanyagold a díszbarátságot.

2014. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kérlek válasza:
Én pl. az iskolában is nagyon kedvesnek tartanak.Én is beszélgetek ismeretlenekkel az interneten kedvesen soha nem írok csúnyát de alig válaszolnak.És téleg a szabadban kell keresni barátot de én tényleg nyitott vagyok bárkira azaz szeretek ismerkedni.PL hüjeségnek tartom a horoszkópos könyveket de ilyen 2010 körül kaptam egyet a csillagjegyemhez a bikához és egy csomó igazság is volt benne pl. szeretem ha nekem van igazam és sértésnek veszem a sürgetést de visszatartom mindig mert a barátokra lehet támaszkodni és ha valami kapcsolati próbléma van kitárhatod nekik az érzéseid.Volt egy barátom aki hátba döfött.Elmondtam neki a titkom és ő elárulta valakinek aki tovább atta és az évfolyamtársaim nagy része tudja már.Főleg az mondja másoknak akit nagyon utálok mert p....t és hazt hiszi menő.Na mindegy hagyuk az én életem az a lényeg én szivesen barátkozom akárkivel még veled is ha kell és menny a szabadba ki és keress barátokat.
2014. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!