Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csajok valakinek lenne kedve...

Csajok valakinek lenne kedve beszélgetni? :D 14/L

Figyelt kérdés

Egyre csak tünedeznek el az egykoron barátnak nevezett embereim. Mindenki megváltozik... És mivel én túl félénk vagyok olyan téren, hogy más számomra szimpatikus emberekre ráírjak, nem nagyon találok új beszélgetős társakat.

Ezért ezen a helyen próbálok szerencsét... (Nem tudom miért.) :"D

Szóval kifejezetten lányok, valaki barátkozna egy 14 éves, anime rajongó, rockzenét hallgató, Doctor Who fan humanoiddal?


2014. okt. 25. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hat ha te baratkozol egy flegma, kocsog, magyar rap; amerikai horror sztori; teen wolf rajongo, kisse pszichopata hulyegyerekkel irhatsz nyugodtan :D
2014. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ua. vagyok amugy 14/L szinten :D
2014. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ha szívesen beszélgetsz egy szadista, piromán, gyenge rockot hallgató, thriller fan (spongyabobot is szeretem:DD), emberkével akkor nekem is írhatsz.:3

15/L

2014. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is irhatsz ha gondolod :D
2014. okt. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha van kedved egy flegma, sokszor gonosz, metálos lánnyal beszélgetni akkor írhatsz :D am 12 vagyok
2015. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!