Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem kerültem be semmilyen...

Nem kerültem be semmilyen haveri társaságba az egyetemen és állandóan egyedül vagyok mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom a magányt, amikor látom mások milyen jókat mulatnak a társaságukkal de én egész héten itthon vagyok csak órákra járok be mert máshova nem hívnak és nem is nagyon keresik a társaságomat. Nem tudom mi lehet a baj velem...
2014. okt. 25. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj meg beilleszkedni valamelyik társaságba:DD
2014. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Próbálj egy picit az ő ízlésük szerint gondolkozni, legyél humoros, ha látod, hogy valaki egyedül van vidítsd fel, esetleg próbálj odacsapódni hozzájuk, barátkozni velük. Fontos, hogyha valahova magukkal hívnak, lehetőleg ne utasítsd el, mert hidd el, ha látják, hogy képes vagy az ő érdeküket a sajátod elé helyezni, az valszeg jól fog nekik esni és esetleg máskor is elhívnak. Közösségiken lehet még barátkozni, bár az nem annyira ajánlott.
2014. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%

Egyetemen tényleg csak az bír magányos lenni aki akar..

Van 1000 féle választható sport, közösségek, diákszervezetek stb. válassz valamit és járj el oda, ez tényleg csakis rajtad múlik

Ha nem vagy teljesen zárkózott biztosan találsz valakit akivel járkálhatsz ideoda, esetleg próbálj meg koleszba jelentkezni

2014. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Velem is ugyanez a helyzet. Időm nagy részében egyedül vagyok mert nem voltam gólyatáborban így alapból hátrányból indultam, első napra már a csoportomnak több mint a fele már haveri viszonyban voltak, én pedig kiszorultam az alakuló csapatokból.
2014. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!