Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lett vele? Csak szerintem...

Mi lett vele? Csak szerintem furcsa?

Figyelt kérdés
Régebben unokatesómmal nagyon jól megvoltunk, mindenen röhögtünk, a hülyeségeimet meg tudtam vele osztani, mert vevő volt rá. 7-8 éve összejött egy osztrákkal, de ez nem befolyásolta, mert még két éve is lehetett vele röhögni, meg az osztrákkal is elvoltunk, ő is vevő volt mindenre. Még két éve is ilyen volt, akkor meg is hívott az Ausztriai házába egy hétvégére. Aztán egy év múlva megint mehettem, de akkor már más volt, máshogy viselkedett, nem olyan volt, mint régen, nem lehetett megszólalni, minden illetlenségnek számított neki. Most szeptemberben hozzáment az osztrákhoz, de még mindig a régi életét éli, hogy hétköznap Pesten van dolgozni, hétvégén meg Ausztriában a férjével és ezt évekig így csinálják. Aztán idén az esküvő előtt is minden baj volt neki, pedig alig találkoztunk, inkább csak facebookon tartottuk a kapcsolatot és koszorúslányokat keresett, 8-an voltunk. Viszont ha én bármit mondtam az baj volt, meg pofátlanság meg társai, pedig szerintem semmi olyasmit nem mondtam, sőt azt is mondta, hogy ha még egy ilyen húzás, nem leszek koszorúslány, de végül az lettem. Már görcsösen mentem el az esküvőre, nem nagy kedvem volt hozzá, az osztrákokra meg főleg nem voltam kíváncsi akik a vőlegény vendégei voltak mert azt gondoltam arcoskodni fognak vagy tudjam is én. Az unoakesóm barátnői sem voltak szimpik, azt hittem kötözködni fognak, leginkább ettől tartottam. Végül mindenki normális volt, nem kötözködtek, inkább jó fejek voltak, osztrákokat észre sem vettem, nem arcoskodtak. Nem foglalkoztam velük, ők se a magyar vendégekkel. Nem is ez a lényeg. Utána jól éreztem magam, mert azt hittem normális lett, de tévedtem. Mert ugye szerettem volna menni idén is hozzájuk egy hétvégére ezért megkértem és igent mondott. De most összekaptunk, pár kérdésemen felhúzta az agyát, amit teljesen félreértett és megint jött h illetlenség. Úgy érzem teljesen elosztrákosodott, egyre többet jár osztrák társaságba a férje részéről, most is ebédelni mennek ilyen osztrákokhoz. Szerintetek miért lett ilyen? Az osztrákok vannak rá ilyen hatással? Mert az elején azért ennyire nem járt közéjük, most meg szinte mindig. Kezdem unni ezt és nagyon is csalódott vagyok.

2014. okt. 28. 16:21
 1/3 zoricabones ***** válasza:

Szia!

Megváltoztatta a környezete, ennyi történt. Más dolgok fontosak neki most már, mást tart tiszteletben. Szerintem is nagyon furcsa de ez ellen nem nagyon tudsz mit csinálni. Lehetőleg ne hívasd meg magadat hozzájuk, mert az azért te is tudod bizonyára hogy pofátlanság. Legjobb szerintem az lenne, ha leülnél elbeszélgetni vele és ha utána is ilyen marad, akkor nincs mit tenni.

Remélem azért segítettem. Ne add fel.

2014. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igazad van most már azon is elgondolkoztam h idén nem megyek hozzájuk. Régen nem volt baj neki ha rátértem a lényegre, most meg már ez pofátlan neki. Sztem nagyon meg akar felelni az osztrákoknak és ez nagyon nem tetszik.
2014. okt. 28. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Új környezet,új emberek megváltoztatják az embert.

Más lesz fontos,más lesz vicces,más lesz minden!


Én is azt javaslom,hogy ülj le és beszélgess el vele!

2014. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!