Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valakit facebookon véletlen...

Ha valakit facebookon véletlenül ismerősnek jelölök és utána gyorsan visszavonom a jelölést akkor nem küldi neki az értesítést?

Figyelt kérdés
olyat jelöltem be véletlen akit nem igazán kellett volna, és még jó hogy gyorsan vissza tudtam vonni. ilyenkor is küldi neki az értesítést vagy nem?:o :/

2014. okt. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a beállításaiban be van e állítva az, hogy az email fiókjába kapjon értesítést a jelölésről, és annak a visszavonásáról. Mert ha be van neki állítva, akkor fog kapni mailt hogy jelölted, és arról is, hogy visszavontad. Én is jártam így, telefonról pont olyat jelöltem be, akit nagyon nem kellett volna. Az illető olyan zokon vette, hogy másnap már nem is köszönt az utcán, holott előtte még az autóból is mindig integetett kifelé...
2014. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha abban a másodpercben épp facebookozott akkor észrevehette, de ha tényleg azonnal visszavontad erre olyan 10% az esély. Nem küld.
2014. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Beállítás kérdése... A facebook minden szarról küld értesítést, de ha be van állítva akkor nem. Szóval 50-50
2014. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De elküldi.
2014. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy én is telefonról nyomtam félre... hát remélem nem ....://
2014. okt. 31. 08:41
 6/6 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy én is telefonról nyomtam félre... hát remélem nem ....:// köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 31. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!