Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim. Valaki...

Jaydee kérdése:

Nincsenek barátaim. Valaki esetleg hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

...nem bírtam kiírni kérdésnek, hogy valaki barátkozna-e velem, mert szánalmasnak tartom valamilyen primitív szinten, hogy ilyen úton kell embereket találnom magam köré (nem akartam senkit se megsérteni). Nincs egy deka barátom sem, se baráti társaság, így hozta össze az élet. Hozzájárúlt az is, hogy egy nemrég véget ért, hosszútávú párkapcsolatom felzabálta a szociális életemet és az is, hogy nem szeretem az egyszerű, introvertált, ostoba, önző embereket és én magamat se tartom ilyennek és végűl egy elég komoly pánikbeteg/depressziós időszak, amit végűl sikerűlt legyűrnöm. Minden dicskedés nélkűl mondhatom, hogy eléggé megkeményedtem ebben az időszakban, el vagyok egymagam is, nem kell támaszkodnom senkire, tőrtetek előre, mint állat minden más téren, csak ezen nem. Olyan valaki(ke)t keresek (lehetőleg Budapest környkéről), akik... Nem is tudom igazából...


Levelezőpartnereket is szívesen fogadok.


21/F



2014. nov. 7. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
hát nálam is ez a helyzet, ha gondolod, írj. 20/F
2014. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem baj, hogy lány vagyok, akkor nekem írhatsz. :) 19/L, Bp. Meg bárki írhat, aki barátkozni szeretne. :)
2014. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem is írhatsz nyugodtan

Egy lány

2014. nov. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos elég hasonló az én helyzetem is. Nekem is írhatsz ha gondolod:) Pesten tanulok amúgy.

20/L

2014. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen levelezek :)
2014. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondoljátok,írjatok nekem is,szívesen barátkozom bárkivel. :) 20/F
2014. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz. Férfi, 20 év, Bp.
2014. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Írhatsz nekem is, ha gondolod. Az utóbbi napokban én is feltettem egy hasonlóan szánalmas kérdést. Bocsi, ezzel nem téged minősítelek, hanem inkább magamat...;) Én egyetemet kezdtem most Budapesten.

19/L

2014. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!