Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » FIÚK VÉLEMÉNYÉT KÉREM. Miért...

FIÚK VÉLEMÉNYÉT KÉREM. Miért ilyenek a fiúk?

Figyelt kérdés

Lány vagyok.Jobban kijövök a fiúkkal, ezért több fiúbarátom van mint lány.

Mivel megszoktam már a fiúk társaságát, ezért már azt is megtanultam, hogy mi a barátság és mi a szerelem.

Életemben 1-szer lettem szerelmes a haveromba, de az kölcsönös is volt:)

Általában úgy van, hogyha valamelyik barátommal régóta nem láttuk egymást, akkor megöleljük esetleg puszit adunk egymásnak. Néha átmegyünk egymáshoz, megnézünk egy filmet, ha este van akkor egymás mellett elalszunk vagy ráhajtom a fejem a vállára. Ez már nálunk megszokott. Van egy barátom akivel 2 éve ismerjük egymást, azóta nagyon jól kialakult a kapcsolatunk.

1 hónapig nem találkoztunk. Felhívott, hogy találkozzunk. Én meg akartam ölelni, mert mi így szoktunk egymást a barátaimmal üdvözölne, de nem viszonozta, csak rögtön mellém lépett és utána csak sétáltunk. Meg néha amikor véletlen hozzámér akkor azonnal arrébb megy, hogy még véletlenül se érjünk egymáshoz. Nem értem miért ilyen.


2014. nov. 9. 14:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még soha nem volt barátnője.

De hát szerintem ez még belefér egy fiú lány barátságba.

15/l

2014. nov. 9. 14:32
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint az ölelés, meg a puszi. Olyan testvéries vagy nem tudom.Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2014. nov. 9. 14:34
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de az ilyen viselkedésű lányokra szokták ráakasztani hogy r#ibanc. Függetlenül attól hogy mennyire jogos vagy nem.
2014. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálnám a helyében, még így 30 fölött is (akkor is, ha nem évtizedes, boldog párkapcsolatban lennék). Vannak normális, érző emberek. Néha még a te fajtád is bele-belebotlik egybe. Lehet jobb lenne, ha elkerülnéd, míg nem vagy hozzá mérhető.
2014. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem, normális körülmények között emberek nem puszilgatják meg ölelgetik egymást ok nélkül.

Más: rossz, hogy ezt nekem kell közölni, de az összes fiúbarátod meg akar kúrni. Ha lesz más luk az életükben, akkor a barátságnak ezzel befellegzett.

2014. nov. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.minden fiú más

2.nők közt is vannak olyanok akik nem ennyire közvetlenek mint te

2014. nov. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Az biztos, hogy a haverjaid nagy része meg akar dugni és kicsit félre is vezeted őket ezzel a viselkedéssel. Mondjuk nem tudom mennyire durván nyomod, mert a puszi, egy normál 1 mp-ig tartó ölelés belefér, de ha rajtam fetrengenél tv-zés közben, szerintem márcsak szórakozásból is igyekeznélek "becserkészni", nálam ez felhívás keringőre. A haverod lehet, hogy éppen azért elutasító, mert csaja van, vagy ellenkezőleg téged akarna, de azt gondolja hogy csak hülyíted, ami lényegében igaz is.
2014. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

En is 15 eves lany vagyok es nekem is tobb a fiu haverom mint a lany. A legjobb baratnoimmel megoleljuk egymast talalkozaskor, a fiukkal nem igazan. Volt mar olyan h minden ok nelkul akartak megolelni, de olyan is h koszonetkepp kb. 6 masodpercig tarto olelest kaptam meg az illeto

kozolte h 'nagyon szeret'. De szerintem nalunk inkabb

testveri a dolog. Segitunk egymasnak, amiben tudunk, komolyabb temakrol is beszelunk, szamithatunk

egymasra. Ez szerintem nem r@bancsag. Csak tudni kell, hol a hatar. Meg azt is, hogy milyenek a haverjaid.

2014. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Újabb hülye liba, aki kihasznál minden férfit maga körül...
2014. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igy van. Letezik fiu-lany baratsag. Es a szuleik is orulnek ha van aki megvedi oket.
2014. nov. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!