Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A múltam miatt vagyok nehezen...

A múltam miatt vagyok nehezen ismerkedő, nehezebben kommunikáló típus? Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Na szóval... Ált. suliban 5-6. osztályban nem voltak barátaim. Az 1-4. osztályos éveimre furcsamód nem igazán emlékszem már, csak azt tudom, hogy azok sokkal szebb évek voltak, mint a felsős éveim. Szóval felsőben gyakorlatilag egyáltalán nem voltak barátaim. Az osztályban mindenki engem bántott, mindig én voltam a szar, utáltam abba a közösségbe járni, többször is volt, hogy sírva mentem haza a suliból. Tulajdonképpen a családomon kívül nem volt senkim. Magányos voltam.


Aztán elmentem hatosztályos gimibe. Ott végre barátokra leltem, bár továbbra is kicsit félénk, visszahúzódó maradtam, nem vagyok a legjobb beszélgetőpartner, mivel keveset beszélek.


Aztán idén végre sikerült egy barátnőt is szereznem, bár az sem úgy jött össze ahogy szerettem volna, mivel ő volt inkább a kezdeményező fél. És azzal van bajom, hogy ő sokat beszél, én meg keveset.


Hogy tudnék ezen változtatni? Hogy tudnék jobban kommunikálni, ismerkedni?


17/F



2014. nov. 12. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
" És azzal van bajom, hogy ő sokat beszél, én meg keveset." A nők verbális készsége 3x fejlettebb a férfiakénál. A férfi egyébként sem beszél, csak ha van mit mondania. Inkább cselekszik, az az ő igazi világa.
2014. nov. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Utka válasza:
Velem is ez volt a helyzet,csak én lány vagyok!Szerintem beszélgess többet,keresd a neked szimpatikus emberek társaságát és próbálj meg a közelükbe férkőzni.A humor egyébként nagyon fontos.;)
2014. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!