Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy kb.2 és fél éves...

Van egy kb.2 és fél éves ismerettségünk a feleségemmel a facebookon. Miért lehet az hogy mindíg mi keressük meg a srácot (32) éves? Mindíg mi írunk neki elsőnek. És még egyszer sem voltunk nála de ő már nálunk többször is. Attól még lehet barát nem?

Figyelt kérdés
A körülményekre hivatkozik meg hogy a családjával él még mindíg. Barátnője nincs.

2014. nov. 23. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2014. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani.

Meglehet, valóban nem tart titeket valódi barátnak, de az is lehet, hogy kissé depressziós típus és nehezen szánja rá magát, hogy kezdeményezzen egy beszélgetést, egy találkozást.

Életkörülményei is akadályozhatják abban, hogy meghívjon benneteket magához. Ha pedig ezeket a szemére vetitek, elveszíthetitek. (mármint nem a körülményeit vetitek a szemére, hanem a meghívás hiányát)


Amúgy az egyenes út a legjárhatóbb általában. Mi lenne, ha konkrétan rákérdeznél, mi a baj, miért nem kezdeményez beszélgetést.


Nekem ez a sztorim:

Én pl. ismerkedtem meg a facebookon egy nővel, akivel nagyon szimpatizáltunk. Terveztük a személyes találkozást is (pontosabban ő szorgalmazta nagyon), de eddig nem mertük meglépni, mivel házasok vagyunk mindketten.

Tudod, nem attól féltem, hogy nem fog tetszeni, vagy csalódunk, hanem épp attól, hogy bejövünk egymásnak, és nem bírjuk megállni, hogy ne lépjünk tovább.



/Még egy felvetés, de ne értsd félre!

Vannak, akik egy bizonyos intim célból ismerkednek házaspárokkal, vagy azok valakivel. Amennyiben Ti nem ilyen célból barátkoztok vele, attól még neki lehetnek ilyen szándékai. Ha ezt nem tudta megvalósítani, akkor eltávolodásának ez is lehet az oka.

Amennyiben mind ilyen jellegű barátságot kerestek és össze is jöttek vágyaitok, akkor megeshet, hogy neki csak alkalmi kalandra kellettetek./

2014. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!