Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak a barátaimmal...

Kisselizabeth55510 kérdése:

Mit csináljak a barátaimmal ha ilyenek velem? (többi lent hosszú )

Figyelt kérdés

Na szóval elég hosszú....

Az van hogy a barátaimban kicsit csalódtam ..

Nem rég még minden jó volt...

"Összejöttem" egy fiúval és ebbe a fiúba szerelmes (állítólag csak volt ) egy lány aki nekünk(nekem meg srácnak ) eléggé bekavart már nem egyszer de szerencsére megtudtuk beszélni...

Ezt a lányt kb 2 hete még az össze barátom utálta kibeszélték nekem meg hasonlók... az egyik barátnőm beszélgetett vele facen elég sokat a "fiúmról " meg rólam és eleinte.a barátnőm mindent vissza mondott nekem hogy miket írogatnak...

Aztán múlt héten nem mentem suliba és ezen a héten meg már olyan furcsák voltak a barátaim... kérdeztem a barátnőmet hogy szoktak e még rólam meg a fiúmról beszélni és azt mondta hogy nem.. ezt el is hittem neki csak amikor oda adta a teloját (hogy küldjem át magamnak a zenéket ) beadta a messengert hogy írtak neki és felnyitottam és (tudom hogy nem szép dolog ) de beleolvastam és a barátnőm elég sokat hazudott nekem ...de ezt ő nem tudja hogy tudok az üzikről...

És már azt vettem észre hogy a barátaimmal is puszival köszön (mint én ) és minden szünetben ott lóg rajtunk és be nem áll a szája mindenkihez benyalta magát..

Van egy srác tavaly "jártam " vele és ez a csaj (aki benyalta magát )

Most össze jöttek ami különösebben nem zavar (legalább leszáll a mostani fiúmról )

Csak épp az a bajom hogy direkt előttem ölelgetik egymást meg amikor a csaj ott van velünk akkor is folyamatosan a volt barátomról beszél hogy így meg úgy ami kezd idegesítő lenni.

És a barátnőm (aki hazudott ) már folyamatosan csak róluk beszél ami nagyon idegesít nem nagyon érdekel hogy mi van velük de már unom.. és ami zavar az az hogy a barátnőm arra megy hogy féltékeny legyek -_-

Pár napja kicsit bunkózok hogy vegyék már észre hogy van valami bajom ...de nem volt nagy sikerem...

Most már rám sem írnak a barátaim meg suliban sem nagyon foglalkoznak velem ez a csaj teljesen át vette a helyem és az össze fiú barátomat is elvette meg a barátnőimet.is és nem tudom mit tegyek

Mert szerintem nekik kéne valamit csinálniuk (tudják hogy idegesít a csaj )

Én nem azt mondom hogy nem barátkozhatnak olyannal akit én nem bírok mert a 2 nem függ össze csak azért szerintem nem kéne lesza***ni a régebbit ://



2014. nov. 28. 23:28
 1/3 Panda.13. válasza:
Én a helyedben nem törődnék velük. Idővel majd azt fogják észrevenni. VAGY...sírj. Akkor majd bűntudatuk lesz, hogy milyen rosszak. :D :( Na jó, nem OFF-olok.
2014. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már sírtam pedig nem akartam: '( anyumék is azt mondták hogy ne foglalkozzak velük de ez nem annyira egyszerű mert eddig mindig velük voltam és nekik mindent elmondtam....: // a két fiú barátommal már a helyzet ugyanolyan mint volt ők ketten bocsánatot kértek tőlem ami jól esett: )) rajtuk kívül van egy barátnőm ő múltkor is velem volt a többiekkel nem foglalkozott azt mondta h én se foglalkozzak velük ő ott lesz nekem: ))) a többi barátnőm meg csak kihasznált :// erre ma jöttem rá... de ezentúl nem fogok velük törődni: )) köszönöm a válaszod: ))
2014. dec. 1. 15:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia:)! tudod én azt javaslom hogy kezd ej tőlük távolodni és akkor észre veszik hogy vmi bajod van..Ne menj oda és ne közeldj hozzájuk meg ne is bunkózz vagyis ne is beszélj velük hanem távolodj el tőlük!Ez a legjobb..nekem is volt hasonló helyzetem..nekem az volt hogy én lány vagyok és akkor idegesített hogy a legjobb fiú barátom nem foglalkozik velem meg leszar azért fogtam magam és eltávolodtam tőle vagyis nem köszöntem neki meg én is levegőnek néztem ..na és akkor már egyből észrevette hogy valami bajom van..bár velem ez tavaly történt és megoldottuk és most jelenleg ő áll hozzám legközelebb:)..szóval távolodj el tőlük és ez felfog nekik tünni hogy nem keresed a társaságukat:)..
2015. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!