Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy térítsem meg a legjobb...

Hogy térítsem meg a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem hisz sajnos Istenben, és ma olyanokkat tudtam meg hogy megcsalta a barátját, meg már fel is akasztotta magát... Fhuu, akkoriba´ nem voltunk jóban sajnos...

Valaki valami ötlet? Szeretném ha ő is Hinne! Hogy tegyeek neki bizonyságot...??


2014. dec. 1. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ha nem akarod tönkretenni a barátságotokat, akkor ezt az ötletet gyorsan elfelejted.
2014. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez valami trollkérdés?
2014. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Az.
2014. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elmondantok hogy mi a szarnak kommenteltek ha nem tudtok normális választ adni??? Takarodjatok már el...!
2014. dec. 1. 20:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen mert egy hithű keresztény így válaszolna a neki nem tetsző kommentekre xD

Sehogy nem tudod meg téríteni egyébként. Ha elkezded neki magyarázni meg bizonygatni azzal csak elmarod magad mellől. Vagy fogadd el így, vagy barátkozz mással

2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen ,úgy tűnik ez egy trollkérdés.
2014. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ejnye, hol marad a "szeresd felebarátaid" rész...? Kicsit több tiszteletet a válaszolóknak.

Amúgy trollkérdés, de azért: ne téríts senkit. Meg már úgyis a pokolra jut. Te is, mert bunkó vagy. :D

2014. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én már több mint 10 éve próbálom az enyémet, mindenhogy próbáltam, nem megy.
2014. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Korod? Mióta vagy vallásos, milyen vallásra akarod téríteni, és miért jó ez neked, ezekre kell először válaszolni, ha válaszokat akarsz magadnak. Kevés az infó amit írtál, irj ennél többet mert így nehéz tanácsolni bármit.
2014. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell itt semmit tanácsolni. Egy másik emberre nem lenne szabad rátukmálni a vallást. Ha ő úgy dönt, hogy feleszi a vallást, akkor érdeklődni fog iránta, és majd ő magának megtér. Az hogy "te megtéríted" egy szemétség.
2014. dec. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!