Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nincsenek...

Mit csináljak, ha nincsenek barátaim az osztályomban? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy az osztályomban egyedül vagyok.. Néha a fiúkkal szoktam hülyéskedni de az nem olyan. Egyedül vagyok. Ez azért van, mert nagyon sok a kétszínű lány nálunk, és olyanok mint az óvodások... Általában a napom egyedül telik el a suliban, és nagyon szarul érzem magam. Vagy bármilyen program van vagy olyan dolog amikor a barátnőddel kell valamit csinálni én mindig egyedül maradok.. És.. ez nagyon bánt engem, mert sokan mondták már azt, hogy én érettebb vagyok a koromnál. És rájöttem hogy sokkal inkább vagyok egyedül mint hogy ilyen kétszínű, hazug, kibeszélősekkel legyek akiket a barátaimnak neveztem... És az a baj hogy így semmilyen iskolai programra se akarok menni... És itthon meg nem akarom hogy lássák, hogy sírok ez miatt..

2014. dec. 2. 13:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Èn is pont ilyen vagyok, én csak elviselem, és otthon elvagyok, mondjuk én szociális fóbiával is küszködök, de ez van, azért remélem te találsz az osztályodban valakit akivel el vagy:)
2014. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Én is ilyen voltam.Aztán elmentem az Esélybe és már 3ik éve,hogy munkanélküli vagyok,de barátaim vannak.
2014. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben iskolát váltottam. Nagyon rossz. De ez nem természetes. Én is minden második suliban nem tudtam beilleszkedni. Aztán elgondolkoztam a dolgokon. Volt-e az első időkben, akik odamentek hozzád, barátkoztak veled? Biztos voltak, minden helyen vannak ilyenek. Iskolaváltás segíthet meg kereshetsz olyan szabadidős elfoglaltságot, ahol barátkozhatsz.
2014. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de még 1 évem van a suliból szóval már erre a másfél évre nem váltanék iskolát.. Meg szerintem az úgy jó, hogy egy olyan új osztály, ahol senki nem ismeri egymást és akkor kezdődnek a barátságok... Mert nagyon nehéz beilleszkedni egy összeszokott osztályhoz... :/ de hát ez van..
2014. dec. 2. 14:38
 5/11 anonim válasza:
nekem is ez a problémám,és sztem is igazán valóban csak a mindenkinek új osztály segithet.de addig is foglald el magad mig az osztályban vagy velük,pl hallgass zenét a telefonodon v olvass rajta,rajzolj,irj vmit.ha szereted az angolt,olvass angolul,az még jobban lekötne.élj a saját világodban. iskolán kivül,ismerkedj.a neten nézd a világot,h tudd te nem csak egy osztályban baráttalan egyed vagy(ha még nem tudod) mikor iskolában vagy
2014. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem találj valami közös foglalkozást pl. Foci stb.
2014. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben voltam egy éve, viszont nekem csak meg kellett a helyzetet. Mondjuk akkor könnyebbültem meg igazán amikor egy új lány osztálytársam lett, és vele egyből megtaláltam a közös hangot. Kitartást! Ha gondolj akkor írj :)
2015. jan. 3. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2015. jan. 3. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanaz a problémám. 100% ugyan az, de én van amikor sikerül a tökéletes lehülyülést megcsinálnom már (ne beszélj értelmesen és beilleszkedsz) de amúgy értelmesebb vagyok a koromnál pld sokan azt se tudják hogy fizikábol vagyok otthon és ott ahogy értelmetlenül beszélnek a tanárral a tanár csak fogja a fejét és mondja a következő órán doga:

ők ezt hallják:

következő órán kaptok egy jó nagy 1-est

én mit hallok:

kapsz egy jó nagy 5-öst, a többiek meg 1-est

előre is bocsánat ha esetleg a nyelvtan nem tetszik mert az viszont rühellem.

én fiú vagyok és csak azért tűröm. ne felejtsd a legjobb beilleszkedés az álca, de soha ne tégy olyat amit akik elvárnak tőled annak legyen rossz. találd meg az aranyközéputat.én i csak most közelítek felé.

2015. jan. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Válts szemléletet. Nem kötelező az osztályodból barátot választanod. Ha nem érzed őket elég fejlettnek szellemileg, keress máshol barátokat. Az ember nem dolgozik mindig barátok között a munkahelyén sem, maximum kollegákkal. A barátaidat pedig jól válogasd meg! Lehetnek olyanok, akik elronthatják az életed örökre.
2015. jan. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!