Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A fiúk miért csak barátnőt...

A fiúk miért csak barátnőt akarnak, miért nem kell nekik "havernő"?

Figyelt kérdés

Személy szerint nem jövök ki jól a lányokkal, nincs sok közös témánk és nem bírom a hisztiket. Nekem csak egy olyan barátra lenne szükségem, akivel normálisan lehet beszélgetni, eljárni koncertekre, sörözgetni, filmezni, tehát egy szimpla barátra, de lányban ilyennel még nem találkoztam. Viszont úgy vettem észre, hogy a fiúk szinte minden lányra barátnő-jelöltként tekintenek.

Most velem nem ok


2014. dec. 3. 16:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Tehát most velem nem oké valami, vagy más is ezt tapasztalta?

18L

2014. dec. 3. 16:49
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A fiúk többsége fiú haverokat akar. Esetleg fiús, csúnyácska lányt havernőnek. Nagyon kevés kivétel van. Meg az, hogy te jól érzed magad a fiúk társaságában még nem feltétlenül jelenti azt, hogy ők is a tiédben. Ha meg mégis, akkor az jut eszükbe, hogy milyen jó lenne összejönni veled, mert nemcsak a barátnőjük, hanem egyben a haverjuk is lehetnél two in one. A kör bezárul. :)
2014. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jófej, barátságos fiúk jobban elvannak a többi hasonló fiúval, és bőven el is vannak látva ezen a téren. Nem szorulnak rá egy ilyen havernőre, viszont ha nincs barátnőjük, szeretnének egyet.

Nőként (ha jó csaj vagy, és nincs valami defekted) valószínűleg ugyanígy vagy a pasikkal, akik fel akarnak szedni: többlet van belőlük, így nem igazán hat meg egy újabb jelentkező.

2014. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Szívesen cserélnék veled szituációt egy fél évre, hogy kibulizd magad a haverjaimmal, akik nekem mindig is voltak, én meg addig kiélném magam a csajozásban nehézségek nélkül, de hát az élet nem ilyen egyszerű. :)
2014. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én foglalt vagyok és mindig is hittem a női férfi barátságban. De koncertek és filmezés nálam kiesik, mert filmeket otthon nézek, koncertre nem járok. No meg öregebb is vagyok :-) De egyébként veszélyes dolog is egy női haver, mert könnyen több lesz belőle.
2014. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én fiúként inkább lányokkal barátkozom és nagyon sok "havernő"-m volt már. Barátnőm az már van 5 éve.
2014. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom,egy kicsit vagyok idősebb tőled de ugyan ez...
2014. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők nehezen tolerálnak egy "havernő"-t. Értsd: a fiúk többnyire szeretnének barátnőt, de az nem venné jó néven, ha egy másik lánnyal filmezgetne szabadidejében.
2014. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani. Ha lányokkal akarna barátkozni egy fiú, ők is valószínűleg megkörnyékeznék.

Akkor tudsz fiúkkal barátkozni, ha vagy nagyon fiús gondolkodásod/viselkedésed van, vagy alapból is van barátod vagy kifejezetten ronda vagy :D....stb

Lényeg, hogy ne lássák benned a prédát. Ez a lényeg.


Nálunk 2 lány van 4 fiú mellett. Mindkettőnknek barátja van. Mi teljesen jól elvagyunk. Sosem volt semmi gond. Sőt szerintem jót is tesz egy fiú baráti körnek 1-2 lány társaság. Kicsit rendbe kell szedni néha őket, meg istápolni, tanácsot adni nekik pl. csajozásban :D

Párom sosem volt féltékeny, sőt örül, hogy jó társaságban vagyok.

2014. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Csakhogy egy nő nem lehet jó tanácsadó a csajozásban, egy tapasztalt ember ezt tudja.

2014. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!