Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kórházban van. Meglátogassam?

Kórházban van. Meglátogassam?

Figyelt kérdés
egy internetes barátom kórházban van megfigyelésen. egész héten ott lesz, alig mennek be hozzá emberek(max délután osztálytársai). nincs tőlem messze(3 km). szerintetek meglátogassam?nagyon magányos. csak még nem találkoztunk

2014. dec. 8. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
ő lány én fiú
2014. dec. 8. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan látogasd meg.

3km az semmi. :)

2014. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak még a "szüleinktől függünk" ebben a korb@n még azt mondják én 12/F ő 12/L :D
2014. dec. 8. 15:28
 4/6 anonim válasza:
Szerintem látogasd, biztos örülne neki. Ha kórházban vagy bárkinek örülsz, szerintem legtöbb emberrel ez így van .
2014. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen kérdezd meg tőle! Lehet, hogy neki kellemetlen lenne ilyen helyzetben az első találkozás. De ha ez őt nem zavarja, akkor egy nagyon szép gesztus lenne tőled. :)
2014. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! meglátogattam :D persze azért tettem fel a kérdést hogy megbeszéljem-e vele vagy hogy inkább nem is érdemes
2014. dec. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!