Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsa kérdés ugyan de kíváncs...

Furcsa kérdés ugyan de kíváncsi vagyok:Jóban vagy az ex pasid baráti társaságával? Akiket anno megkedveltél, és ők is bírtak téged.

Figyelt kérdés
Vagy amint szakítottatok,velük is megszakadt a kapcsolatod?

2014. dec. 8. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megszakítottam velük is a kapcsolatot. Egyrészt, mert nagyon eltérnek az én baráti társaságomtól, ami nem baj, sőt, tetszett is, de az exemre emlékeztettek volna. Másrészt óhatatlanul is összefutottam volna az exemmel (és az új barátnőjével), amit nem tudtam volna elviselni. Harmadrészt, ami a legfontosabb: kiderült, hogy kétes dolgaik is vannak, jobb, hogy megszakadt a kapcsolat.
2014. dec. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)
2014. dec. 8. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk közös volt a baráti körünk, leginkább én vittem be abba a körbe anno a barátomat is, persze azóta a társaság picit széthullott, mert nagy baráti társaság volt, 30-35 fős volt ami elég szép szám, de 3 részre szakadt szinte, az én legjobb barátaim onnan 3 lány 2 fiú velük gyakran beszélgetek, és összejárunk sokszor, a másik részbe is van egy fiú akivel együtt dolgozunk és időnként velük is találkozgatok ott 5 fiú és 4 lány vannak együtt többnyire. A másik ahol az exem is van ott 5 lány 3 pasi vannak együtt jobbára, többiek meg szinte szanaszét. Velük is szoktam tartani ritkán a kapcsolatot néha így páran össze ülünk a több társaságból, sokszor az exem is elszokott jönni, egyébként vele is beszélek időnként, és bár nehéz látnunk egymást több mint 2 éves kapcsolat után, de túlléptünk a dolgokon, nekem is van már párom, meg a volt barátomnak is van egy barátnője egy teljesen más társaságból ismerte meg, a lányt megismertem, eleinte nehéz volt látnom ahogyan összebújnak meg szeretik egymást, de elfogadtam, mert nagyon értelmes, aranyos, kedves lány, és csinos is, egy igazi kis bombázó és természetes szépség, nem sminkeli agyon magát, ami jól is áll neki mert kisminkelve nem olyan szép. Én sajnos gyakran sminkelte magam főleg a szemem húztam ki, meg rúzs és alapozó, de az alapozó meg a szemceruza az nálam alap volt, és még most is az, én így érzem jól magam.
2014. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!