Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy szeressenek?

Mit tegyek, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Azt mondják ezért tenni kell... teszek.

Azt mondják szeresd magad, mert ha te nem szereted, más hogyan szerethetne? ... szeretem magam

Önmagam adom

Kimutatom a saját szeretetem mások iránt

Próbálok mindenkivel kedves lenni, véletlenül se maradjon el egy lehetőség.

Mindenben benne vagyok, ha hívnak.


De mikor én hívok valakit :/ szökőévente... mindenkivel. Elegem van belőle, hogy 200%-ot kihozok a személyiségemből, kinőttem a hisztit és nyafizást, önsajnálást, nem depizek, nem negatívkodom, sosem éreztem magam ennyire önmagamnak, mégis az jön, hogy elfelejtenek, ha nem keresek valakit, akkor meghal a kapcsolat, stb... :/ hova tovább? mit tegyek önmagamért? hát visszazuhanok, sikerélmény 0 NULLA 0


(nem érzem, hogy túlzásba vinnék valami, tolakodó lennék, visszajelzések sem ilyenek. külsőmet sem érzem visszataszítónak)


2014. dec. 17. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretlek! :*
2014. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

köszi cuncipofa :*


de most nincs erre időnk... adott a probléma, megoldást kell keresni :)

2014. dec. 17. 22:05
 3/14 anonim ***** válasza:
A megoldás benned lakozik!
2014. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Juuuuujjjjj de ismerős! :/

Bocsánat hogy segítség nélkül szólok hozzá, de amint elolvastam amit írtál azonnal éreztem, hogy ezt le kell írnom. Nálam sajnos ugyanez a helyzet, emellett rohadtul szerencsétlen és sikertelen vagyok.

Szóval nagyon, de nagyon kíváncsi lennék a megoldásra én is!


(Na jó, a külsőmet visszataszítónak érzem, pedig állítólag nem vagyok csúnya. Legalábbis ezt mondják.)

2014. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy képes föladni. De én már megtanultam, és neked is meg kell tanulnod, hogy olykor ez az egyetlen megoldás.
2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha kinotted a hisztit , az onsajnaltatast , akk ezt minek irod le !?

Jelenleg ahol tanulok , engem se szeretnek tul sokan .. De nekem itt a családom , itt van Isten es ez igy jo ..

Nem kell az utanfutot jatszani .. Foglalkozz inkabb magaddal , vagy biztos van legalabb egy olyan csaladtagod , aki szeret es akivel tartod a kapcsolat ..

En ertem azt , hogy a baratok azok kellenek , es szar hogyha nincs akivel tudnal beszelni .. De baratkozni barhol lehet es irtad hogy szereted onmagad , jol erzed magad .. Akkor mi a problema !? Ugy tudod magad az emberekkel megszerettetni , hogyha onmagad elfogadod es van onbizalmad .. Azt irtad hogy neked van .. Akkor !?

A baratok jonnek - mennek , hogyha eppen nincs akivel tudj beszelni akk beszelj egy csaladtagoddal vagy faszom beszeljel magadba de ne rinyaljal :'D .. Amugy is van egy olyan "mondas" , hogy " inkabb leszek egyeniseg egyedul , minthogy mindenkinek nyaljak , hogy valaki lehessek .. :'D

Egyebkent meg korodat megkerdezhetem ? :D

2014. dec. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az életben annak van előnye, aki már akkor hozzákezd a problémák megoldásához, amikor mások még csak beszélnek róla.
2014. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

igen.. ez egy elég nagy rinyálás... nem vagyok rá büszke. vizsgaidőszak, nagy a nyomás rajtam. picit kicsúsztak a dolgok a kezeim közül. nem most, csak eddig próbálkoztam. de eljutottam a tanácstalanságig. ennek szól a kérdés. fáj, hogy a sok küzdelem elvészni látszik. fáj. :/

elbizonytalanodtam, rámtört a félelem, hogy visszaesek. hol a vidámság? :/ pénteken bizony nagy kolibuli lesz ebből a bánatból xd

2014. dec. 17. 22:37
 9/14 A kérdező kommentje:

22 vagyok :)


feladni? :DDDDDDD menj aludni!

2014. dec. 17. 22:41
 10/14 A kérdező kommentje:

Nehéz megfogalmazni. Nem jó gondolkodni. Rossz mikor ilyenre van idő :D


Nincs ilyen rokon. Ez a család olyan... :D örülök, hogy van erőm nemet mondani és elszakadni :)


Fogalmam sincs mi a baj... tanácstalanság miatt vagyok itt.

Eljött a kánaán, minden hipcsi-szupcsi, nem győzöm dicsérni magam :D hát mi a hiba? Magány, értéktelennek érzem magam, depresszió vissza-vissza tér (ez az amit végképp nem értek)

2014. dec. 17. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!