Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni? Teljesen...

Mit tudok tenni? Teljesen tanácstalan vagyok. 13/L

Figyelt kérdés
van egy barátnőm, de elegem van belőle, mert nem foglalkozik velem. amióta ismerem, mindig ő volt a legjobb barátnőm, de most nyolcadikra, teljesen megváltozott. mindig tanulásra hagyatkozik, egyre kevesebbet beszélgetünk egymással, és ez nagyon aggaszt. írtam neki egy levelet, amiben az áll hogy már nem szeretnék többé egy ilyen barátot. azt írtam még oda, hogy ha nem válaszol, akkor a barátságnak lőttek. szerintetek odaadjam a levelet neki? vagy ezt a szemébe mondjam? szeretnék a barátja maradni, de így ez lehetetlen...

2015. jan. 2. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél a barátja lenni, akkor ne küldj neki ilyen levelet, hanem beszéljétek meg.

Hogy érted, hogy nem foglalkozik veled?

Nem gondolod, hogy tényleg a tanulásra koncentrál, azért van kevesebb ideje?

2015. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

egyáltalán nem! a tanulást tetteti, szünetben hozzám se szól, csak ebédlőben, de csak néha...

privátba elküldöm a levelet, remélem, nem túl utálatos.

2015. jan. 2. 19:08
 3/15 anonim ***** válasza:

Osztálytársak vagytok? Mert akkor tényleg fura, hogy nem szól hozzád. A többiekkel beszélget?

Szerintem kérdezz rá, hogy mi az oka.

2015. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Mindenképp kérdezz rá hogy mi baja van veled.De ha fontos neked akkor legyél megértőbb, ne támadd le egyből. Meg gondolom így nyolcadikban biztos sokat izgul a felvételi miatt szóval az is érthető.
2015. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nem szeretném megbántani,. csak kiváncsi vagyok hogy tényleg a barátnőm-e még. amúgy meg nem ir felvételit.
2015. jan. 2. 19:22
 6/15 anonim válasza:
Ha nyolcadikos és tanul, nem meglepő. Felvételire nem árt. :) Amúgy meg próbáld vele megbeszélni, én a levelet sem adnám oda.
2015. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
beszéld meg vele a dolgot és kitartás én is így voltam a legjobb barátommal de vettem a bátorságot arra hogy megbeszéljük a dolgot és mindkettőnknek kicsit fájt amikor beszélgettünk de aztán egyre jobb lett minden merd megbeszélni vele és ha igazából is a legjobb barátod megérti és változtat rajta vagy ha kell te is remélem segítettem :)
2015. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 2. 22:52
 9/15 anonim válasza:
Szia. Nálam pontosan ugyan ez volt. Én a helyedben nem adnám neki oda a levelet. Avval alábecsülöd saját magad. Én felhívnám vagy személyesen találkoznék vele a helyedben és elmondani neki ,hogy ha ez így fog tovább menni akkor keressen más barátnőt. Vagy pedig te is tedd ugyan ezt. Ne foglalkozz vele. Ne keresd ne is hívd. Lógj a többi barátnőddel. Olvass menj el sportolni (tánc,yoga) bármi. Kapcsold le az agyad róla.
2015. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
egyik barátnőm mondta, hogy vele is ez a szitu volt. ő is küldött neki egy hasonló levelet. egymásnak estek örömükben ahogy meglátták egymást. az a levél nem hagyta őket összeveszni. azóta is a legjobb barátnők. én is ilyesmiben bízom, elhiszem hogy sikerülni fog, úgy hogy odaadom neki.
2015. jan. 3. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!