Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Szerintetek így elérhetem, hogy több barátom legyen, és legyen igazi legjobb barátnőm, vagy semmi értelme? (lent)

Szóval az osztályban csak egy barátom van, meg néhány haverom, a "kirekesztettekhez" tartozom. Nem is feltétlenül az osztályból akarok barátokat, csak a suliból. (Persze az osztálytársaimmal sem ártana jóban lenni.)

Eddig hihetetlenül negatív és pesszimista ember voltam, úgy gondoltam, meg sem érdemlem, hogy igaz barátaim legyenek, ronda vagyok, szánalmas, stb. De mondhatni megváltoztam, most már van önbizalmam, kicsit a külsőm is megváltozott, szeretem, ahogy kinézek, és úgy gondolom, megérdemlem, hogy legyenek igaz barátaim. Csak az a baj, hogy csendes vagyok, és igazából ezen nem akarok változtatni, nem fogok hangos lenni és sokat beszélni azért, hogy elfogadjanak. A barátaimmal sokat nevetünk, hülyéskedünk, de ők nem igazi barátok, borzasztó gyerekesek, és az érzéseim, a problémáim nem fontosak számukra. Nem értjük meg egymást. Szóval velük közvetlen vagyok, de a többiekkel nem, mert nem szeretek hangoskodni, nagy társaságban lenni. Az osztályom többi tagja pedig általában együtt beszélget és hangoskodik, és aki csendesebb, azt lenézik. Nem akarok közéjük tartozni. Olyan barátokat szeretnék, akik nem annyira menők, lehet velük hülyéskedni de komolyak is. Szerintetek, ha pozitív vagyok, erősen hiszek benne, hogy lesznek igaz barátaim, akkor van rá esélyem, hogy az élet mellém sodor egy-két igaz barátot, vagy ez nem nagyon ér semmit ebben a helyzetben?

13l

Keress kérdéseket hasonló témákban: kirekesztettség, népszerűtlenség, iskola, barátság

2015. jan. 3. 15:11  Privát üzenet  

A válaszok
Segíthet ha pozitív vagy. Sokan nem szeretik a negatív embereket.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2015. jan. 3. 15:13 Privát üzenet
Majd gimnáziumban új lappal indítasz, addig meg ki kell bírni. A korosztályod amúgy alaphangon gyerekes még, elig vagytok 12-13 évesek.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2015. jan. 3. 15:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az a baj, hogy hatosztályos gimibe járok.. :(

# 3/5Időpont 2015. jan. 3. 15:41 Privát üzenet
Majd változtok amúgy, még nagyon gyerekek vagytok.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. jan. 3. 15:50 Privát üzenet
Próbálj pozitív és segítőkész lenni, sokat alakíthat néhány ember rólad alkotott képén:)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. jan. 3. 22:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úgy érzem nincs értelme, hogy éljek, csak azért nem teszek magammal semmit, mert a szüleim már elveszítettek egy gyereket, de úgy érzem, hogy ez lenne a legjobb megoldás? (Bővebben lent)
Valaki segítsen! Fogalmazást kell irni keddre. Tartuff bizalmasa voltam (azaz mint a legjobb barátja). Nem tudok hozzá kezdeni. Mit írjak? A neten néztem az olvasmányt de bele se...
Hogy mondjam meg neki, hogy a pszichológusnak semmi értelme? Miért kell így kiborulni a vásárlástól?
Mi értelme a csoportmérkőzéseknek a futball vb-n? Pont hogy a végén kellene több meccset játszania a jobb csapatoknak, hogy kiderüljön, melyik a legjobb és ne a pillanatnyi...
Válságban a házasságom! Szerintetek van értelme segítséget kérni a férjem legjobb barátjától, hátha ő beszél a fejével?
éreztetik velem velem egykorúak és fiatalabbak is, hogy tiszta fölös léteznem. Pl. : mi értelme h élsz amikor se barátnőd nem volt még se pénzed sincs, semmid sincs. Valóban az...

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!