Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi a jó megoldás?...

Szerintetek mi a jó megoldás? Hallgassak a szívemre, legyek önmagam, vagy próbáljak megfelelni az egyik barátomnak és a környezetem elvárásainak? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval az egyik barátom egy modellügynökségnél dolgozik és mindenáron azt szeretné hogy én modellkedjek náluk,mert szerinte igazi modellnek való lány vagyok(magasság,alkat,arc).Az én problémám ezzel,hogy ez csak a külső,de én ezt belül egyáltalán nem szeretném.Én más vagyok teljesen,nem a modellkedés világába tartozom,ehelyett inkább dobolni szeretnék megtanulni és cukrászként dolgozni. Szerintetek elfogadják ezt körülöttem,vagy tegyek eleget az elvárásoknak? 18/L
2015. jan. 9. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp legyél önmagad, és azzal foglalkozz, ami igazán érdekel és szereted.
2015. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!