Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gyakori kérdések válaszolói...

Gyakori kérdések válaszolói és kérdezői, lenne kedvetek egyszer összegyülni egy téren és egymás szemeibe nézni?

Figyelt kérdés
Megtennétek,ha volna rá lehetõség az irásaitokkal együtt.
2015. jan. 13. 23:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 100% h meg . :) Nem írok olyat, amit névvel nem írnék. És alapvetően olyan kérdésekre válaszolok, ahol tudok segíteni.
2015. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan intim dolgokról is írok névtelenül, amikről névvel csak az érintettekkel illik beszélni.

Pl. senkinek semmi köze hozzá, merre görbül az exeim fütyije, és hány volt a kezemben, és milyen nemi betegségeim voltak.

Ilyenekről névvel nem konzultálnék a neten, de élőben is csak igen kevesekkel - csak az érintettekkel.

2015. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2015. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én simán. Kb 12 éves korom óta gyakorizok (persze sok hosszabb, akár éves kihagyással) és nem hiszem hogy lenne akár egyetlen olyan kommentem is, amit ne mernék felvállalni. :)


20/f

2015. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert félnék elmenni :D

Olyan sok támadó és agresszív levelet kaptam már itt (szerelem, szex kategóriába is írok), ahol kb részletezték, hogy mit csinálnának velem és az összes többi nővel (horror-sztorik, rendszeres verés, amíg el nem hallgat a nő stb). Nem akarok olyanokkal találkozni, akik ilyesmiről álmodoznak és én koptattam/tiltottam le őket itt.

2015. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Lenne, legalább találkoznék a sok autótuning hülyegyerekkel, meg a kutyás fórum nagyszájú okostojásaival, meg a családi kapcsolatok férjgyűlölő roggyant nyanyáival, kíváncsi lennék, az életben ugyanakkora-e a mellény.

Nem valószínű, sokan azért menekülnek ide, mert itt tudják leadni azt, amit az életben nem mernek.

2015. jan. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert 68%-ban vállalható a válaszaim:), de azért kíváncsi lennék, hogy hogyan találnám meg az illetékesek, akiknek/akik válaszoltak.
2015. jan. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A wartburgos kérdezővel azért összefutnék.
2015. jan. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az õszinte válaszaitokat, ugy érzem én is felmerném vállalni.
2015. jan. 14. 09:05
 10/15 A kérdező kommentje:

00:29


Ez komoly,amit leirtál?

2015. jan. 14. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!