Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak olyan emberre...

Hogy barátkozzak olyan emberrel a suliban akivel még soha nem beszéltem de már láttam hogyan írjak neki facebookon még élőben nem beszéltem vele?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 19:18
 1/1 anonim válasza:
Az attól függ, hogy mekkora köztetek a korkülönbség, illetve, hogy hány éves vagy. De tételezzük azt, hogy kb egykorúak vagytok, és azért nem túl fiatalok. Elmondok egy nagy titkot: menj oda, és köszönj neki, mutatkozzatok be stb, és ha nem akar lerázni (és nincs barátja), akkor kitalálhatsz találkozót (nem randira gondolok, csak beszélgessetek vagy valamilyen hasonló), és ha bejössz neki (hidd el látni fogod rajta), akkor randira hívhatod, de a többi már csak rajtad múlik.
2015. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!