Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez nagyon rossz érzés. Mit...

Ez nagyon rossz érzés. Mit tegyek? Többi lent.!

Figyelt kérdés
Van egy évfolyam társam(ovoda ota ismerem és nagyon jó barátom) és nagyon tetszik..szeretem őt..de ő csak barátként tekint rám..És ezt onnan tudom hogy elmondta azt hogy az egyik legjobb barátnőm tetszik neki..:(...a barátnőmnek is tetszik a fiú de az még nem szerelem...és ez mind kettőjüknek fáj mert a lány fél hogy elvesziti mint barátot..És..és ott vagyok én...akinek tetszik az a srác..már vagy 1 éve..és a fiunak is tetszetttem már..de...és azt mondja hogy száép vagyok mefg minden de akk ez mi? Én még mindig nagyon szeretem? elmondjam neki? vagy mitcsináljak? létszives segitsetek! :(

2015. jan. 22. 19:24
 1/2 Ramcsi23 válasza:
Szerintem mond el neki mit érzel tisztázd le vele! Ha vissza utasít nem őrlődsz rajta túljutsz rajta, ha nem megtetted az első lépést! Ne várd meg még más karfaiban végzi! Ne félj kimutatni az értéseid! Csak ügyesen! :)
2015. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ramcsi23 válasza:
*karjaiban!
2015. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!