Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyek biztos abban,...

Hogy legyek biztos abban, hogy tényleg a barátom?

Figyelt kérdés

Van egyn osztálytársam, már 4 éve és igazából tök jól megvagyunk, összejárogatunk meg ilyenek, de valamiért nem érzem az egészet teljesen tutinak. Pedig tényleg dumálunk, kettesben is, de úgy érzem van egy nagy gátja a beszélgetéseinknek. Ő már régóta nem szűz, volt is lányokkal ,van tapasztalata, emellett edz rendesen, látszik is rajta. Meg olyan magabiztos, van egyfajta értékrendje, nem vacillál, hanem tudja mit akar. Cigizik is emellett, bár ettől senki nem lesz rosszabb ember.

Én pedig nem cigizek, lányokkal se voltam, edzeni se járok már, nincs is akkora önbizalmam, sokat vacillálok. Lehet azérg mert ennyire mások vagyunk? De akkor miért keresnénk egymást? Én tökre tisztelem őt, meg felnézek rá vmilyen szinten, mert nekem azok a dolgok amiket csinál olyan fura, teljesen más és ez vmiért tetszik. Csak úgy érzem, hogy vmiért mégis van egy nagy gát közöttünk pl. csajügyeit velem nem beszéli meg, lehet csak azért mert nincs tapasztalstom?

Kérlek segítsetek megérteni ezt a helyzetet, köszi.


18/F


2015. jan. 22. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a legnagyobb bajban is kitart melletted, akkor a barátod.


Borbarát sok van, de bajbarát kevés!


Szerintem ezzel mindent elmondtam!

2015. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van erre az úgynevezett vízpróba. Bedobod a vízbe, ha elmerül akkor a barátod, ha fennmarad akkor nem a barátod (ráadásul még boszorkány is).
2015. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak haverság. Sok ilyen felemás kapcsolat van, ahol az egyik fél imponálni akar, a másik meg csodálni valakit. Ebben a Ti kapcsolatotokban mindkét fél megkapja, amire vágyik.
2015. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a barátod. Többet látsz a dologba mint kéne. És egyébként jó lenne már megdugnod valakit, mert így nem lesznek barátaid!
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4: Te nem vagy normális. Agybeteg.
2015. jan. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért?
2015. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!