Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinaljak h ne érezzen...

Buborékosvíz kérdése:

Mit csinaljak h ne érezzen így? Nagyon idegesit

Figyelt kérdés
Két nagyon jo baratnom van. Én az osztályunkban egyesek szerint elég nagy szerepet töltök be, és elég sokan szeretnek.az egyik barátnőm ezért régebb cukkolt is amikor még nem voltunk olyan jóban. Aztán sokkal jobb baratnok lettunk, es velem meg mindenféle szociális dolgok történtek, mindenkivel elmentem egy csomó helyre, és ez a barátnőmnek is feltűnt. Egy idő után elkezdett "irigykedni", és ráadásul a másik barátnőm mondta, h olyan akar lenni, mint én, és hogy felnez rám, és példakép vagyok. De ez engwm nagyon idegesít. A legjobb baratnőm irigy rám! És a 'példaképe' vagyok. Mit lenne célszerű csinalni? 13/L

2015. jan. 22. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem szabad arra vágyni, hogy olyanok legyünk mint mások, mert akkor soha nem leszünk boldogok. Saját magából kell kihoznia a legtöbbet, és a saját egyéniségét kell adnia, mert akkor fogja megtalálni (és megtartani) azokat az embereket, akik őszintén olyannak szeretik, amilyen.

Bár nem tudom, hogy ezt egy tinilánnyal hogy sikerül megértetni, de próbáld meg mert ez nagyon fontos.

A népszerűség nem minden. Sőt, sokszor csak egy illúzió, nem attól lesz boldog az ember, max ideiglenesen.

2015. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnőd. Egy barátnő nem keseríti meg az életed.
2015. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem megkeseríti. Csak kellemetlen. Amugy egyes! Koszi a valaszodat, azota o is onmaga, es így sokka tobbe szeretik, és sokkal sikeresebb ember lett, ha szabad igy fogalmaznom :)
2015. febr. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!