Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segitsegeteket szeretnem...

Ezelbayraktar kérdése:

Segitsegeteket szeretnem kerni, h megtalaljak valakit. Van rola rengeteg kepem. De nem tudom a nevet. Egy nagyon bonyolult dolog ez az egesz. De szeretnem meg talalni ezt a lanyt.20/f Szerintetek h tudom megtalalni?

Figyelt kérdés
Roviden.. Ennek a lanynak a kepet leloptak valahonnan.. Es egy al fb-on keresztul beszeltek velem honapokon keresztul... Es en szeretnem megtudni h ki is az a lany..
2015. jan. 25. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
És ezen mi bonyolult történet? Lol. Ha nem akarsz személyiségi jogokat sérteni, akkor legfelejebba google képkeresőjével próbálkozz, de nagyjából esélytelen a dolog. Mi van akkor, ha mittomén Izlandon vagy Ausztráliában él?
2015. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért akarod belekeverni ebbe a lányt? Viseld el hogy átb.sztak
2015. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Háát szerintem eléggé lehetetlen,mert az sincs kizárva,hogy nem is magyar a csaj aki a fotókon szerepel.


Egy barátnőmmel csináltuk azt,hogy leakartunk leplezni vkit és csináltunk egy álfacebokot és egy szappanoperából rákerestünk a színésznőre.Megpróbáltunk olyan képeket keresni róla ami olyan valósághű (szóval nem fotózáson készült) aztán egy párat feltettünk. Mivel a férfiak nem néznek szappanoperát és nem is egy híresebb volt,mint pl a Máricsúj vagy hasonló.Így tuti nem ismerte fel.

2015. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Biztos hogy magyar lany. Csak elvagyok keseredve.. Tobb ezer kepet kaptam rola.. Honapok ig beszeltunk.. Es eleg durvat koppantam... Nem bele keverni akarom.. Ha szerettem volna megtudni.. De en is erzem h remenytelen... Annyira becsapva erzem most magam...

De azert nagyon szepen koszonon a valaszokat!

2015. jan. 25. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

az a baj, hogy az is lehet tényleg a lánnyal beszéltél csak így akart lerázni.

tanulj belőle, máskor 1-2 hét után találkozz vele, akkor nem koppansz akkorát

2015. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja és ha megtalálod az igazi csajt, mit akarsz neki mondani? ő nem ugyanaz akivel beszélgettél.

szerintem ha figyelmezetetni akarod csak, akkor rakd ki nagyobb csoportokba, hátha valaki felismeri

2015. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat sajnos nem o volt.. Ez utolag kiderult.. Nem szeretnek vele talakozni.. Tudom h az nem o volt.. Csak jo lett volna megtudni h ki is az a lany.. Nem tudom h miert erzem ezt.. Vagy hogy mitol lenne jobb.. Csak ugy erzem h ez segitene.. Hogy tudom h kiaz.. Annyira becsapva erzem magam.. Pedig en oszinte voltam.. Es nem ertem h emberek miert csinalnak ilyet.. Szamomra ez erthetetlen.. Azert koszonom h idot szantatok ram. Jol esik :)
2015. jan. 25. 23:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Napi tobb orat telefonaltunk.. Es 100oldalakat beszeltunk... Es vegul is mar nem birta a lany es elmondta h nem o az aki.. Es hiaba h ugy ereztem h erzek valamit.. Mikor megtudtam.. Nem tudom leirni azt az erzest.. Es nem tudok vele azota szoba alni.. Nem az a legrosszabb h nem o az.. Hanem h belettem csapva.. Mikor talan meg sose voltam ennyire oszinte senkihez... Kegyetlen szar erzes...
2015. jan. 25. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha őszinte akarok lenni, azt mondanám bőgd ki, dühöngd ki magad, aztán hagyd a francba az egészet. Szerencsétlen csaj képeivel mocskosul visszaéltek, jobb is, ha nem tudja meg. Te meg hiába rágódsz rajta, ez már megtörtént, próbálj meg lapozni inkább.
2015. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!