Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem tetszik de ő nyomul. Miért?

Nekem tetszik de ő nyomul. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a problémám, hogy van egy srác aki tetszik nekem, de tudom, hogy semmi nem lehetne köztünk mert ő amúgy is idősebb. Nemrég az egyik csaj akiról azt hittem, hogy barátnőm elkezdett rá nyomulni. Csak az a gáz hogy a csaj nem is igen ismeri. A srácnak meg az jön be hogy a lánynak eléggé nagy mellei vannak(na én ezt nem mondhatom el magamról). És én csak ezért gondolom hogy a srác sem "taszítja el magától". Mit kellene csinálnom, vagy hogy vágjak vissza a csajnak?

16/L



2015. jan. 27. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszerint a szomszéd tehene is dögöljön meg? Azt írod nem lehet belőle semmi, mert idősebb. Mért a barátnőd nálad mennyivel idősebb? Döntse el a srác hogy számít-e a kor. Ha járnak akkor sem hibáztathaod a csajt, mert megpróbálta azt, amiről Te eleve lemondtál. Nem visszavágni kell, hanem rástartolni a srácra, majd ő választ kettőtök között.
2015. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nem leszek rövid, úgyhogy figyelj ide:


A mai világban a kor nem számít. Még apakomplexusosok is vannak, szal ezen én már nem csodálkozok egy pillanatig se. A pasik mindig sokat hezitálnak csaj és csaj között, ezt én is tudom, mert én is pasiból vagyok, mert nem mindegy kivel járunk, s ennek több oka lehet. Vagy azt a lányt keresi, aki érzelmes és romantikus, vagy azt amelyiket ki lehet használni, vagy azt amelyikkel jó a szex.


Itt az első pont. Amennyiben te érzelmileg hajtasz rá, meg kell bizonyosodnod arról hogy mit érez irántad, s erre rá is kell kérdezned, hogy kiugraszd a nyulat a bokorból. Ha a válasza vagy a reakciója sunyi, vagy negatív, ott kell hogy hagyjad. A saját érdekedben. Ha a válasz az, hogy szeret téged, akkor nem szabad feladnod, de semmiképpen se állj bosszút mások barátnőjén, mert az rossz fényt vethet rád a pasi szemében, különösen akkor, ha tényleg érez irántad valami komolyat.


Íme jöjjön a második verzió. Amennyiben te ki akarod használni, az számára mindenképp negatívan jönne ki, hanem ragaszkodó típus, akkor nem tudod kihasználni, de ilyet ne tegyél mert undorító dolog, s ettől válsz te is undorítóvá. Ha ez a célod vele, jobban jár a pasi, ha a másik csajt válassza és nem téged, te mindenképp rosszul jársz és ezt te nem akarod remélem.


És végül de nem utolsó sorban, a harmadik verzió. Amennyiben te a szex kedvéért jönnél össze vele, akkor is küzdhetsz a pasi irányába, s akár már másnap ágyasai lehettek egymásnak, de szólok előre, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Ha csak a numera a cél, akkor belefér. Figyelmeztetlek, hogy ha szexuálisan vonzódsz a pasihoz, akkor mindenképp készülj fel némi óvszerrel a táskádba, meg miegymással, ami szexuális expedícióra kell. A pasinál csak úgy vágódhatsz be ilyen esetbe, ha bedobod magad és szexin öltözködsz, Nem árt, ha formásak a lábaid, azt kint is hagyhatod, had örüljön. A lényeg, hogy többet tudj adni, mint egy bögyös csaj.


Nos, te melyik típusú csaj vagy?

2015. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kedves utolsó: azt hiszem az első tipus vagyok csak a pasi nem ilyen. De koszönöm.

2015. jan. 27. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!