Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátomra rá mászik állandóa...

A barátomra rá mászik állandóan egy csaj és meg akarom verni jó ötlett?

Figyelt kérdés

A csaj állandóan a pasimra hajt! Pedig lassan 4 hónapja eggyütt vagyunk és nem bírja fell fogni h velem van. Szép szóval is mondtam neki, majd csúnyával sehogy nem érti meg ! A pasim is rá szolt h üljön le a pi*sájára mert meg járja.

A nap folyamán meg tudtam h nem fejezi be ezek után se. Arra a pontra jutottam h nem érdekel meg verem ! A csaj kilencedikes én pedig nyolc.

Két három kiló testsúly kűlömbség van..szerintetek meg tudnám verni és érdemes lenne ??


2015. jan. 27. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, elég primitív szint lenne. Ha szereted a pasidat, akkor bízz benne és lefogja rázni minden alkalommal a másik lányt. Az is lehet, hogy valójában nem annyira zárkózik el a srác a csajtól, ezért próbálkozik állandóan, ezt nem lehet tudni.
2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim figyelik mit csinál majd meg mondják és a barátokban bízni kell..mindig le rázza a pasim 3s csak folytassa..nem lenne jobb ha le rendezném két boxal és el halgatna a csitrije ?
2015. jan. 27. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megteszed remélhetöleg a btod ki fog dobni, mint macskát ....ni.
2015. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A baratom azt mondta nyugottan verjem meg !!
2015. jan. 27. 17:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok vagytok, mi?
2015. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vágj hozzá egy könyvet, az nem látszik. Én a "Magyar helyesírás szabályai" címűt javaslom.
2015. jan. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!