Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimibe lehet így haverom,...

Gimibe lehet így haverom, vagy lehet jó kapcsolatom másokkal?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos fiu vagyok és hát tartok attól, hogy Gimibe lehet hogy kikösösítenek. Nem vagyok rossz tanulo, úgyhogy nem rossz iskolába megyek. De tartok attól, hog rossz osztályt fogok ki! Egyedül meghalnék, én társasági ember vagyok, fiukkal nagyon jol tudok hverkodni, de nyolcadikos fiu létemre elég alacsony vagyok (jelenleg 168cm). és lehet hogy ezt nem ide kellett volna írni de barátnőm lehet ilyen magassággal? nem vagyok csunya fiu, átlagnál kicsit szebbnek mondanám magam. ezt csak azért irtam ki mert elég sok kiközösítős történetet hallottam és ez beszaratott!
2015. jan. 27. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

ugyanmár! ha társasági ember vagy lesznek barátaid!

Barátnőt meg akkor ne az évfolyamodon hanem alatta "keress" mondjuk 9.-ben 8-adikos vagy 7-dikes lányokat...

Tudom hülyén hangzik de attól még hogy fiatalabb nem hülye hidd el..

2015. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 demonlord90 válasza:
nyolcadikos kor után még nagyon sokat növekedhet az ember, pláne, ha fiú! Ha pedig nagyon jól el tudsz haverkodni, akkor lesznek haverjaid :)
2015. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolat! :D
2015. jan. 27. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!