Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kerülhetnék bele egy...

Hogyan kerülhetnék bele egy kicsit bulizósabb társaságba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Így is vannak barátaim, sok mindenkivel jóban vagyok, de ők leginkább az osztálytársaim, és akikkel jóban vagyok, ők nem igazán szeretnek bulizni, nincs sok ismerősük.


De én szeretnék olyan barátokat, akikkel lehet bulizni, be tudnak mutatni új embereknek, párkapcsolatot is szeretnék, mert így elég magányos és unalmas az életem. Tavaly kétszer mozdultam ki itthonról bulizni - egyszer szilveszterkor, akkor is kevés emberrel, ilyen "falu szilveszter" volt, asztalfoglalással.. Aztán egy szülinap a nyáron, ott csak heten voltunk, és csak lányok, ráadásul ebből csak három lánnyal voltam jóban (a többieket is ismerem, régebben is próbáltam velük barátkozni, de valahogy nem lett szoros a kapcsolat).


Hogyan tudnék bulizós társaságba kerülni? Szeretnék házibulikba járni, ahol mondjuk vagyunk egy osztálynyian, fiúkkal ismerkedni, hiszen mikor kezdjek el fiatal lenni, ha nem most? 16/L


2015. jan. 30. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt ki kell fogni,de amúgy nem nehéz,mert a fiatalok 80%-as eléggé bulizós.Bár 16 évesen téged sehová nem fognak beengedni max helyi szórakozóhelyekre vagy házi buli


A normális helyeken 18 év alatt nem engednek be senkit.



Faluba laksz?

Ott egy kicsit nehéz lesz.


Esetleg járj táncra,sportra vmi hobbit találj,hogy ismerkedj emberekkel és sok ember közül csak akad vki aki bulizós :D

2015. jan. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!