Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy döntsem el, hogy kapjon-e?

Hogy döntsem el, hogy kapjon-e?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel régen nagyon jóban voltunk. egy időben tetszett is. Ezt tudta, de nem akart semmit tőlem. Jó kapcsolatban vagyunk, de nem nagyon jut időnk mostanában egymásra. Idén ballagok, nem tudom adjak e neki tablóképet. Lehet, hogy nem értené, hogy miért kap. Mivel nem sűrűn találkozunk arra gondoltam, hogy írok neki és megkérdezem, hogy szeretne e tőlem képet. Viszont nem tudom, hogy lehetne ezt megkérdezni. Légyszi segítsetek. Köszi

2015. jan. 31. 17:50
 1/3 papagenou ***** válasza:
egész nyugodtan írj rá. akár beszélgethetnétek is egyet, ha már írtál :) ha jó barátság akkor jól fog neki esni.
2015. jan. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia Pisti. Mi újság veled? Remélem, minden rendben. Figyelj, csak azért írok, mert egyrészt rég beszélgettünk, és már jó lenne találkozni is, másrészt most rendelem meg a tablóképeimet. Szeretnél te is egyet? Ígérem, írok valami jó kis szöveget a hátuljára. Hangyabetűkkel, hogy ráférjen. De persze ha nem kérsz azt is megértem.

Majd írd meg.

Puszi

Évi

2015. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2015. jan. 31. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!