Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
nincs legjobb barátnőm egy igen jelentős dolog miatt de nem ez a lényeg..jól elvagyok a barátaimmal és mondjuk ha az egyikkel elkezdek egyre közelebb kerülni akkor úgy érzem hogy nekem ez túl sok vagy nem is tudom csak azt érzem hogy nem akarok vele olyan nagyon jóba lenni mert akkor ha valakivel minél jobban elvagyunk akkor annál több a veszekedés. Most van egy lány akit elhagyott a legjobb barátnője és eléggé depis volt és úgymond én voltam az aki megvigasztaltam.Most elég jóba vagyunk de én nem akarom ezt mert most jóba vagyunk utána meg majd elvárja , hogy mindig vele legyek.nem értem miért vagyok úgy vele hogy nem jó valakivel eléggé közel kerülni.Valami magyarázat?
2015. febr. 17. 20:49
 1/9 piriiiii ***** válasza:

Néhány éve én is ilyen vagyok, de nem keresek okokat és magyarázatot, hanem elfogadom, sőt, teljesen jól érezném magamat így, ha ez nem szülne konfliktusokat (mert például elzárkózom olyanok elől, akik túlságosan közelednek, és megbántom őket).

Több élettér kell a számodra, és szereted a szabadságot, ennyi. Teljesen érthető. Engem is kiborít, amikor valaki koslat utánam és minden gondolatomra kíváncsi. Vagy csak néhányra, már az is...

Csak ne bánts meg senkit.

2015. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem bírod a kötöttséget esetleg félsz a csalódásoktól....szabad tudni milyen horoszkópod van :)))))
2015. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olykor én is érzem ezt. A magam esetében a függetlenség szeretetével magyarázom a dolgot, úgy érzem jól magam, ha senki sem akaszkodik rám. 21/f
2015. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)talán tényleg van abban valami hogy nem akarok csalódni és az is igaz hogy nem akarok olyan ember lenni aki nem lehet független..nem áll szándékomban megbántani másokat:)..oroszlán vagyok^^
2015. febr. 17. 21:06
 5/9 piriiiii ***** válasza:

Na, hát pedig az oroszlán pont nem ilyen. :D

A nővérem oroszlán, és ihajjjjj! :D Van ezermillió barátja, ismerőse, több szorosabb baráti kapcsolata, egyfolytában pörög, emberekkel van, bulizik.

2015. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rám is igaz:D vagyis elég szókimondó vagyok egyszer az egyik lánynak óra előtt elmondtam a véleményem hogy mennyire utálom és óra végén szószerint leájult a székről:O..imádok ismerkedni de szeretek független maradni:D nem akarom hogy mások határozzanak meg:Dmost lehet hülyének nézel de én is eléggé feltudok pörögni amikor olyan vagyok mint valami beszívott nem tudom mixdd és a kedvenc állatom az oroszlán:3
2015. febr. 17. 21:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Hali 2-s vagyok a horoszkópod azért kérdeztem mert általában a nyilasok ilyenek de ez nem fő szempont :)))
2015. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja értem:))
2015. febr. 17. 21:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én oroszlán horoszkóppal és vízöntő aszcendenssel vagyok ilyen, ahogy a kérdező jellemezte magát. Bár már inkább vonz a magam társasága sokszor, mint másé, horoszkópok nélkül.
2015. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!