Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat? L19

Hogy szerezzek barátokat? L19

Figyelt kérdés
nincsenek barátaim,nem tudok menni bulizn, csajos programokra, csak úgy kibeszélni a dolgokat nem hív senkise. Annyira jó lenne egy baráti társasághoz tartozni ahol elfogadnak és jól érzik magukat velem és én is velük. Vegyesen fiúk, lányok.
2015. febr. 17. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkoznék veled.
2015. febr. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni valamit, iratkozz be egy tanfolyamra, vagy járj valami szakkörre. A lényeg, hogy közben jól érezd magad, találkozz emberekkel, akikkel tudsz beszélgetni. Ha már beszélgettek, akkor el tudod dönteni, mennyire jöttök ki jól. Ha jól kijöttök, akkor el tudtok menni ide-oda, beülni valahova beszélgetni, szervezni közös programot a közös érdeklődéseteknek megfelelően, vagy ha ugyanazt a zenét szeretitek, akkor elmenni egy koncertre vagy egy buliba.
2015. febr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak 1 vagyok ugyan de pont ugyanez a gondom nekem is :( szükségem lenne egy barátra ugyanis engem akikkel barátkoztam nos hát mind tettek és tesznek rám általában figyu nyugodtan írj privit mert nekem is kéne komolyan egy barát
2015. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Netes barat lehetek talan 😊
2015. febr. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is beszélgetek veled ha gondolod :) 23/L
2015. febr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kaposváron valaki? :/
2015. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szívesen barátkoznék :)
2015. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!