Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány éve ismered a legjobb...

Hány éve ismered a legjobb barátodat? Hogyan, miként ismerted meg? Van helyzet, amikor feszélyezve érzed magad mellette? Azonos nemű veled? Nemed?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:

8 éve ő a legjobb barátnőm. Kissé netfüggő, vagyis ha nálunk van nem tudok gépezni, de komolyabban nem zavar.

13/l

2015. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 éve. Kiköltöztünk faluba,új suli. Mikor gimibe mentünk,akkor lettünk barátok. Nem érzem mellette sose feszélyezve magam,más mint én sok mindenben,mégis elvagyunk.

17/f ő én 18/f

2015. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18 éve vagyunk legjobb barátnők egy ikerpárral, oviban ismerkedtünk meg, nem érzem magam feszélyezve mellettük, sőt, pont ellenkezőleg, mind a hárman lányok vagyunk
2015. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs legjobb barátom, akik előtte 'legjobb barát'-aim voltak, egy ovis barát kivételével mind azonos neműek voltak velem (gondolom, ez a gyakoribb), mindenkivel csak több éves ismeretség után alakult ki ez a 'státusz'(és nyíltan sohasem mondtam ezt ki)

Utazásnál sokszor éreztem magam feszélyezve, vagy inkább úgy mondom, hogy azokban a szituációkban, amikor 'kötelező' beszélgetni.

Az is volt néha kínos, mikor be kellett mutatni új embereket.

2019. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, lány vagyok
2019. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!