Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mostani vagy leendő szegedi...

Mostani vagy leendő szegedi egyetemisták! Valaki ismerkedni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek egyetemista Szegeden. Gondoltam, talán valakinek van kedve barátkozni és bevezetni az egyetemista világba. Néha azt érzem, szükségem van néhány igazán jó barátra, szóval itt talán találok. :D

2015. febr. 22. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Melyik szak?
2015. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Életem legszebb időszakát képezték a szegedi egyetemi évek. Ha valamilyen kérdésed van, írj nyugodtan. Sok sikert!
2015. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Programtervező informatikus. Csúnya lesz. :D
2015. febr. 22. 17:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Jajj hát elég rémisztően hangzik :D a programozók jó fejek szerintem :) Én elég messze állok a szakodtól, sok sikert! :)
2015. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert te mit tanulsz?
2015. febr. 22. 18:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe a programtervezők...megismertem párat az összegyetemi gólyatáboron, a legbetegebb banda az egyetemi baráti köreim közül :D
2015. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Szeptembertől én is az SZTE-n kezdek, honnan vagy? Fiú, lány? Koli, albérlet? 20/F
2015. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is SZTE-re megyek csak gyógytornára :) 19/L
2015. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!