Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszéljek vele vagy megvárjam...

Beszéljek vele vagy megvárjam hogy ő hozza fel?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb barátnőm (ő is a suliba jár) legyen neki a neve xy.

még pár oszt.társam joba van vele de egy külonosen jol(ő legyen 66) lehet mondani legjobb barátok.

Ma tortént egy kis balhé az osztályunkba azt állitották a lány oszt társaim hogy én meg a barátnőm és pár lány terjesztünk roluk tolgokat meg hogy miket mondtunk rájuk ami természetesen nem igaz. és az a 66 is benne volt ebbe a veszekedésbe,és félek hogy elmondja a Xy-nek ezt az egészbe nem akarom hogy rosszba legyünk egymással,szerintetek mondta a xy-nek? rákérdezzek vagy megvárjak hogy ő hozza fel?vagy lehet nem is tud rola? már lányok kozul egy lány bocsánatot is kért akkor amugy végre beismerték hogy mi nem mondtunk ilyeneket?



2015. márc. 6. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
légyszíves irjatok!
2015. márc. 6. 17:23
 2/6 k.era válasza:
Ha nem tettél vagy mondtál semmi rosszat akor mitől félsz? Amúgy a tartós barátság alapja az őszinteség. Hogy ki mit mond vagy pletykál azzal ne foglalkozz. Kivéve, ha rólad terjesztik. Ha verekedést fajul a helyzet az már más. Az igazadért mindig állj ki. A szitut teljesen nem értem, hogy ki kivel miért mit csinált.De ha jó barátnők vagytok néhány liba nehogy már véget vessen ennek.
2015. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodok.

és ha szoba hozza rendesen elmagyarázom neki ami tortént,és ki állok magam mellett. koszi a választ!

2015. márc. 6. 19:44
 4/6 k.era válasza:
Nem êrtem miért aggódsz. Az őszinteség a tiszta út . Beszéljetek meg mindent. A legjobb barátságban nincsenek titkok.
2015. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 k.era válasza:
Amúgy meg el kell, hogy keserítselek. Azt írtad,hogy valami rossz pletyka a suliban.Na most ez az életben még durvább. 36 éves vagyok egy kis faluban lakok. Pár éve azt terjesztették rólam, hogy kur..a vagyok.Ami nem igaz. Elég volt hidd el. De kiálltak magamért.
2015. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 k.era válasza:
bocs. kiálltam magamért. elírtam
2015. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!