Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb lány barátomba vagyok...

Legjobb lány barátomba vagyok szerelmes tanácsokat kérnék, mert nem olyan egyszerű a helyzet. Ő is nagyon szeret de csak mint legjobb barátot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

NA szóval az a helyzet hogy a legjobb lánybarátomba lettem szerelmes megint ... Sajnos már egyszer elő fordult és akkor nem jártam valami nagy sikerrel...akkor azt mondta hogy ő is nagyon szeret meg minden de nem akarja elveszíteni a barátságunkat. (de szerintem ez csak egy kedves hazugság volt).

Az utóbbi időben megint nagyon beleszerelmesedtem de tudom ha elmondanám neki akkor még rosszabb lenne mert az osztálytársam is és ráadásul mellette is ülök...

Nem tudom hogy mit tegyek nagyon szeretem, de az biztos hogy ő nem így érez meg azt is tudom hogy az idősebb fiúkat szereti.

17/F



2015. márc. 12. 20:07
 1/3 anonim válasza:
Ha baratkozik veled egy minimálisan szerintem biztos tetszel neki, de ha ugy erzed nem megy inkabb ne eroltesd
2015. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 mate1697 válasza:

Én is ugyan így vagyok...

17/F 3napja kezdtem el érezni ezt az érzést, hogy folyamatosan csak rá gondolok már kb. rosszul vagyok az érzéstől ha nincs itt pedig csak suliban találkozunk

Ő tegnap lett túl a kapcsolatán szóval nem szeretnék rányomulós lenni de egyszerűen nem bírom ki nélküle

Gondoltam elhívom sétálni vagy valami de egyszerűen nem bírom mert félek a vissza utasítástól. Ő szerintem nem tudja hogy szerelmes vagy belé.

2015. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogyan utalhatnék neki rá vagy hogy mit tegyek ...Azt biztos hogy tudja hogy szeretem de azt hogy többet érzek azt szerintem nem érzi .
2015. márc. 15. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!