Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

1001kerdes kérdése:

Mit tegyek? A legjobb barátnőmmel nagyon sokat vagyunk együtt mivel osztály társak vagyunk. De. Lent

Figyelt kérdés
De van 2 másik oszt. társam akik folyton rajta csüngnek és marhára idegesítenek. Már vagy harmadjára beszélem meg az L.B.-mmel de mindig mondja hogy persze igen ilyen kedvesen. Meg hogy mindig te leszel az L.B.-. Bla bla bla. De azért mindig mondom hogy én nem megyek velük ő még szánalomból se maradna ott velem. MIT TEGYEK?
2015. márc. 15. 19:39
 1/2 anonim válasza:
ez zavaró dolog . ha szereted őt és ő is téged (természetesen barátilag) akkor el kel hogy fogadjátok egymást és áldozatokat kel hoznotok egymásért.mond elneki hogy ugy érzed nem vesz komojan mert nem változtat a dolgokon és hogy ezz téged zavar. ha kiabál vagy valami ilyesmi akor ne menj el és ne kiabálj hagyd lenyugodni ha el akkar menni menj utánna. ha ne szeretitek egymás és ezt nem tudjátok megoldani akkor baj van gondolkozz el vajta hogy tényleg ő a igazi LB-d vagycsak azért mondod mert nincs más lehet hohy ő csak egy jó barát de nem a legiobb! nem akartam kötekedi ha annak tönt sok siret
2015. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hát már többször beszéltem vele mindig megértően fogadta. De mindig el is felejtette vagy mi de nem tett semmit.
2015. márc. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!