Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban akivel barátok voltunk,de megszakadt a barátság.Hónapokig tűrtem azt,hogy beszólogat,ütöget,állandóan azt mondja magára,hogy ő milyen szép. Másokat lehülyéz,lecsúnyáz stb. Akkor telt be nálam a pohár mikor nemrég hátulról úgy meglökött,hogy átestem a padon,pedig hozzá se szóltam.Ezt el mondtam neki. Erre ő annyit válaszolt,hogy én sem vagyok valami minta ember meg,hogy én is bántom csak én nem fizikailag. Megkérdeztem tőle,hogy mivel bántottam meg. Erre már nem tudott semmit mondani. Mi a véleményetek?

2015. márc. 19. 11:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok:)
2015. márc. 19. 11:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy félrehúzod és megkérdezed mi baja veled, mondja el vagy hagyjon békén vagy ha te nem tettél ellene semmit, akkor szólnék a szüleimek/tanároknak, hogy ok nélkül bánt és megaláz téged a lány. valami jó nagy szart kavarhattál, ha így bánik veled, mit csináltál mégis?
2015. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából mindenkivel így viselkedik:) mindenkit leriba*coz az osztályban,még akit alig-alig ismer:) vagy akivel vagyok,azzal mindig baja van. Volt egy barátnőm az osztályban és mióta ezzel a lánnyal barátkoztam,teljesen elfordul. Volt,hogy meg is fenyegette,hogy ne szóljon hozzám. Meg kitalál valamit,hogy egymás ellen fordítson valakivel.
2015. márc. 19. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szólj akkor a felnőtteknek, tippre eléggé lelkisérült lehet a kislány és másokon vezeti ezt le.
2015. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-esnek igaza van: hívd félre, és kérdezd meg egyenesen, hogy mi a gondja veled. ha nem ad értelmes választ, onnantól kerüld el, és ne is törődj vele többet!
2015. márc. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába! Neki nem veled van baja, hanem saját magával. Csak idő kell neki, amíg erre rájön.
2015. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!