Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki akar egy igazi barátot? Én...

Ki akar egy igazi barátot? Én szívesen leszek bárki BFF-je! (Gy-m-s megye)

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 éves életvidám, kedves lány vagyok. Már nem járok suliba ezért nincsenek a közelbe barátaim akikkel el tudnák hülyéskedni amikor egyedül vagyok. Szeretnék egy IGAZI barátot aki nem ver át és rossz napokon is mellettem áll. Nem járok bulizni és nem szeretem a piát!! Viszont mindenféle marhaságba benne vagyok. :D És a legfontosabb imááádok shoppingolni. :D Szóval aki nagyjából magára ismer a szövegből és BFF-et keres, Győr-Moson-Sopron megyében lakik az írjoooon. :D

2015. márc. 19. 15:37
 1/8 kakasfajzat válasza:
Kár hogy messze lakok a különbség a jellemzés alapján közted és köztem hogy én fiú vagyok és suliba járok.:)
2015. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiii ***** válasza:
53%

Bárkié?

Én nem akarlak, ne haragudj.

2015. márc. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én GY-M-S megyében lakom mindjárt 16 leszek és fiú ha gondolod írj ha szeretnél ismerkedni (csak barátként)
2015. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Leginkább lányokat keresek. :) de ha nem gond írok. :D
2015. márc. 19. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt a kifejezést alkalmazod, hogy BFF, akkor már első körben elárultad magadról, hogy az igaz barátság a facebookos közös szelfikből, a közös plázázásokból és a különleges emberek kivihogásából állna.


Köszönöm a lehetőséget, de inkább kihagyom.

2015. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem jársz iskolába?
2015. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Először is barátnőt keresek ezért irtam ki hogy BFF mert így talán egyértelműbb hogy nem pasit akarok keríteni magamnak. Másodszor ha neked ebből a kiírásból az jön le hogy én pláza cicát és szelfi majmot keresek hát tévedsz. Nekem olyan emberre van szükségem akivel bármit megbeszélhetek. (nem kibeszélésre) Azért nem járok már iskolába mert már meg van a szakmám!
2015. márc. 19. 23:04
 8/8 anonim válasza:

Szia, picit fiatalabb vagyok 15, Soproni. Írhatsz :) privátban többet tudok magamról mesélni.

Üdv: Betti

2015. ápr. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!