Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezhet olyan, hogy egy...

Létezhet olyan, hogy egy ember nyomtalanul elfelejt egy másik embert? (lány-fiú kapcsolat)

Figyelt kérdés
Volt az életemben egy lány négy évvel ezelőtt, akivel nagyon sokáig már szinte baráti viszonyban voltunk, napi szinten leveleztünk a neten, de élőben is sokszor találkoztunk egymással. Ám egyszer csak másfél évnyi szoros kapcsolat után, mint a kámfor, eltűnt az életemből, és azóta szó szerint semmilyen életjelet nem ad magáról. Hozzáteszem, nem vesztünk össze egymással. Mi történhetett, mi lehet erre a magyarázat?

2015. márc. 23. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Új életet kezdett, új társaság, új barátok, és a régieket hanyagolja. Sajnos én is jártam így amikor egy lány barátom megismerte a pasiját és akkor engem kb nagyban letojt, nagy baráti viszony után nem írt nekem, törölt fb-ról és mintha nem is léteztem volna úgy állt hozzám. Utcán amikor összefutottam vele egyedül voltunk mindketten, én köszöntem neki, külsőre nem változott semmit legalább, de ő nem köszönt vissza. Akkor pár héttel később felkerestem az egyik legjobb barátnőjét akit picit ismertem is, és ő is mondta hogy amióta barátja van azóta szinte mindenkivel megszakadt a kapcsolata, sokakat 1-2 év után már meg sem ismer, vagy ha meg is ismeri kb letojja mivan vele.
2015. márc. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok dolog állhat a háttérben. Talán hallott rólad valamit, bár azt mondjuk mégis csak megbeszéltétek volna. Lehet, hogy új baráti köre lett, megismert valaki(ke)t, és nem voltak rá túl jó hatással, elhanyagolja a régi barátait. Az is lehet, hogy történt vele valami. Mondjuk családi gondok, betegség, ami miatt mindenkit eltaszított magától, vagy csak szimplán nem az a fajta ember, akit érdekel, hogy a másik mit érez. Mondjuk a lehetőségek száma kimeríthetetlen, azért a kor sok mindent kizár. Hány évesek vagytok?
2015. márc. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tipikusan akkor szokott ilyen történni, amikor egyik félnek párkapcsolata lesz és onnantól kezdve a párján kívül más nem érdekli. Elfelejti közölni a régi barátaival, hogy "figyelj, jelenleg a páromon kívül senki nem érdekel", számára jobb stratégia a régi barátoktól érkező megkeresésekre vagy bármire nem reagálás...

Én ilyenekbe futottam bele.

2015. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk mindketten.
2015. márc. 24. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, úgy érzi, a barátja nem nézné jó szemmel az ilyen fiú-lány barátságok folytatását. Neki pedig ő a legfontosabb.

Esetleg ha szakítanak-te akkor kerülhetsz újra képbe.

2015. márc. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!