Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék egy legjobb barátnőt?

Szeretnék egy legjobb barátnőt?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal fontosabb az életben, hogy legyen egy olyan ember, akire bárhol és bármikor számíthatsz. Csak nálam van ez így, hogy nagyon nagyon vágyom egy legjobb barátnőre? Eléggé egyedül érzem magam, mégha vannak barátoknak nevezhető haverjaim is.

2015. márc. 31. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nos, rajta!
2015. márc. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemdetalánbiztos ***** válasza:
A legtöbb embernek szüksége van egy személyre akit magához közel engedhet. Teljesen érthető, ha a haverok mellett magányosnak érzed magad.
2015. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így érzem sajnos
2015. ápr. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is igy vok
2015. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 emoka julcsi ***** válasza:
én is így érzek de most nem érek rá erősnek kell lennem mert kibontakozóban van a II.osztály háború. a Diktátorok már csatasorba állítják embereiket.
2015. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék egy legjobb, de legalábbis egy nagyon jó barátnőt, akivel legalább hétvégente össze tudunk ülni és tv-zni, hülyéskedni, fényképezkedni, sétálni, strandra menni, városban mászkálni, bulizni és őszintén beszélgetni... :/ :)
2015. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!