Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a legjobb lány...

Mit tegyek, ha a legjobb lány barátom egyre rosszabb? (14/F, A lány tényleg csak barát! )

Figyelt kérdés
Szóval csak halmozza pasikat..De olyanokat akik ilyen sqwag gyerekek és verekednek,meg menőznek... Pl. cigarettáznak és isznak...(Azt mondja azért,mert nem talál jobbat) Sokat sír magában és rossz a kedve... Rászokott a cigire,mert az megnyugtatja (elmondása szerint) és mikor még együtt volt ilyen ivós sráccal addig ő is ivott néha... Már kávézik is. Tudtommal már nem vagdossa az ereit. De olyan is volt régebben...Hallottam olyan pletykát is,hogy lesz*pott valakit... Na ezt a lassan nagyon durván végbemenő változás miatt talán el is hiszem,de ...nem tudom,nekem úgy sem mondaná el,mert tudja,hogy nagyon leszidnám miatta... Valami volt barátjának a haverja..Nagyon szeretem(barátilag) és féltem,hogy mi lesz vele..A cigizésről is beszéltünk... Mondtam,hogy az milyen rossz és elsoroltam ,hogy mik lehetnek vele...Azt mondta,hogy neki már úgy sem számít. És megkért,hogy fogadjam el őt úgy... Kérlek segítsetek,kezdek ki lenni idegileg miatta...Mi van,ha valami baj éri?

2015. ápr. 3. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben összejönnék vele. Azzal megvédenéd a többit sráctól és visszaterelhetnéd a jó útra. Ha meg nem érzel iránta barátságnál többet, akkor ne foglalkozz vele. Egy idő után vagy rájön, vagy nem.
2015. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szülei mit mondanak? Nem foglalkoznak vele, nevelés hol marad? Ez azért 14 évesen eléggé durva. :/ Ha jó barátja vagy, szoktasd le a rossz haverokról, aztán majd a cigiről is..De ameddig lesznek ilyen haverjai, addig nehezen fog leszokni akármiről is, mert mindig vissza fogják húzni.
2015. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ebből az jön le, hogy keveset törődsz vele, így kénytelen másokkal menni. Talán nem is vagytok olyan erős barátságban?

Ha igen akkor menjél el te (nem muszáj ketten, hozhatod te is meg ő is a haverjaid), mutasd be a saját baráti társaságodnak, aztán kérdezgesd, hogy bejön e neki ez vagy az a haverod, akiről tudod, hogy normális.


A cigizést már azért kezdik el, mert amit találnak társaságot, ott ez az elvárt. Minden 2. gyerek cigizik, iszik vagy füvezik mamár, aki pedig nem az pont a másik véglet aki csak otthon ül.

Jó, van a kivétel az 1%.


Amúgy így elsőre az a tipikus tinip*csa, aki szívesen sajnáltatja magát.

2015. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!