Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi baja lehet a barátnőmnek?

Mi baja lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Ezen a héten, amikor beszélgettünk valamiről (bármi legyen is az) mindig beszólt nekem valamit, megalázva, mintha valami nagyon hülyeséget mondtam volna, pedig én nem viselkedek máshogy, ugyanúgy beszélek mint eddig, és eddig vagy helyeselt ezekre, vagy ha nevetett, de minimum mosolygott. Most pedig úgy néz rám, mintha minden szavam valami totál marhaság lenne, és hogyan merek ilyen véleményt állítani erről meg arról.

És ilyen már máskor is volt (kb. 1 - 1,5 hónapja), és akkor egy egész hétig tartott ez.



2015. ápr. 15. 17:31
 1/2 Kérdezi válasza:
Sok oka lehet ami ezt kiváltsa belőle.. Ne gondolj a legrosszabbra, lehet, hogy egyszerűen csak rossz napja van, vagy talán "unja". De a legjobb az, ha leültök és konkrétan megbeszélitek, hogy akkor most mi is a baj. 😊 sok sikert. 😊
2015. ápr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rossz hete :(

Én arra is gondoltam, hogy talán a ciklusa miatt, lehet most fog neki megjönni.

Köszi :)

2015. ápr. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!