Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú lány barátság létezik? és...

Pannii1125 kérdése:

Fiú lány barátság létezik? és ebben a hhelyzeten most én mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 ées lány vagyok. van egy barátom,(M.)akit imádok.elég sokszor aludtunk egymásnál, de persze csak hulyéskedtunk, meg ott volt mindig a legjobbbarátnőm is,szóval nme történt semmi köztünk ...mostanában nme nagyon beszéltünk de olyanokat irt nekem ai arra utalt hgy ő akar tőlem valamit..én persze elhittem és bele is éltem magam.De végül megbeszéltük hogy csak félre értettem.. de azóta elég fura velem,és én az avgyok vele(szóval nme olyan mint régen)..de tusom hogy valamilyen sziten bejövök neki.. de nem karom elrontani a barátságunkat...és hiányzik nekem ..de nmetusom hogy ugy hiányzik hogy megcsokolnám,vagy ugy mint barát.szerintetek én most akkor szerelmes lettem belé?és ti mit tennétek:

2015. ápr. 17. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Le kell ülni megbeszélni egymással, -komolyan, őszintén- ki mit akar. Sok szerencsét! :)
2015. ápr. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Persze letezik fiu lany baratsag. Valoszinu most egy kicsit mindketten osszezavarodtatok es nem tudjatok kezelni a helyzetet. Beszeljetek meg es akkor remelhetoleg renbe jonnek a dolgok.:) Azt meg te kell eldontsd hogy szerelmes vagy bele vagy sem.
2015. ápr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!