Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fog ez a helyzet valaha is...

Fog ez a helyzet valaha is változni? :/

Figyelt kérdés

Én egy ronda szemüveges srác vagyok és nincsenek barátaim. A középiskolában sem meg általánosban sem barátkozott velem senki sem. Soha nem ült mellém senki sem még a buszon sem. Épp a múltkor ültem egy teli buszon ahol mindenki mellé ült valaki és én vtam az egyetlen aki mellé senki nem ült, inkább álltak, nyanyákon is láttam, hogy nem akartak mellém ülni.


Senkinek sem vagyok szimpatikus, élőben senkivel se beszélek soha sem, neten is napokig nem beszélek senkivel sem. Volt még a nyáron 1 lány akin azt láttam, hogy barátkozni szeretne velem, de bevalotta, hogy rondának tart és szerinte is én egy nyúlbéla vagyok. Most már még ha a Spar pénztáránál taálkozunk is nem köszön.


Nem tudom az érzelmeimet sem irányítani, érzelmileg 0 vagyok. Nagyon elragadnak sokszor az érzések. Kommunikáció nem megy. Sokszor az öngyilkosság gondolata is megfordul a fejemben. Mit tehetnék? :(


20/F



2015. ápr. 19. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél magadon erőt és változz.
2015. ápr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

pua.hu

Ők megreformálhatnának.

2015. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nem veled van a baj,hanem egyszerűen csak ilyen a szerencséd.Aki meg a külsőd miatt nem barátkozik veled,az nem is érdemli meg a barátságod.Előbb-utóbb biztos lesznek barátaid.Keress olyan embereket akikkel közös az érdeklődési körötök és már is lesz közös téma,a barátság meg ki fog alakulni.

Ha adnál néhány infót magadról,lehet,hogy még itt találnál 1-2 barátot.Csak pozitívan és optimistán. ;)

2015. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én üziben dumálok veled.
2015. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Fog! Ha akarod. Én is szívesen beszélgetek veled, akár próbálhatunk barátkozni is. 23/L
2015. ápr. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés olvasgatni az ilyen kérdések alatt, hogy még vannak jó emberek.
2015. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit magadnak. A közös érdeklődés sok embert összehoz.
2015. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én elég szókimondó egyéniség vagyok és gyakran a saját önfejűségemnek és hülyeségeimnek az áldozata vagyok és az érzéseimet se nagyon tudom kontrollálni. Sztem kétlem, hogy lenne olyan ember akivel én kijönnék :(
2015. ápr. 21. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazki, ha tisztában vagy a hibáiddal, miért nem változtatsz rajtuk? Könnyebb itt nyavalyogni?
2015. ápr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!