Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetnénk megint barátok?...

Hogy lehetnénk megint barátok? Úgy, hogy ne legyen nagyon ciki? (lent)

Figyelt kérdés
Jártam 2 hétig az egyik osztálytársammal. Másfél éve szerelmes voltam belé és nem gondoltam, hogy én is tetszem neki. Végig barátok voltunk. Én próbáltam elfelejteni. Kb. Két héttel azelőtt, hogy összejöttünk volna egymás mellé ültettek minket és sokkal többet voltunk együtt, szünetekben is. Közben az osztálytáncban is párba állítottak minket. A barátnőim is tudták, hogy már régóta tetszik nekem és nem értették, hogy már miért nem örülök annyira neki, hogy vele vagyok párban. Két nap múlva azt mondta a suliban, hogy majd mondani akar valamit, de itt nem meri elmondani, aztán Facebookon megírta, hogy már régóta szerelmes belém. Ezután összejöttünk, de én nyomasztóan éreztem magam ebben az egészben. Mindenki rólunk beszélt, a barátnőim megsértődtek, hogy nem törődök annyit velük, minden túl gyorsan történt és az egészet felfogni se bírtam. Aztán elkezdett idegesíteni, hogy szinte megfojt és mindig velem van, úgy éreztem, hogy elszakított a barátnőimtől és ők is mindig vele piszkáltak. Két hét után már annyira stresszeltem, hogy nem bírtam tovább az egészet és szakítottam vele. Most pedig padtársak vagyunk és nagyon kínos, hogy nem tudunk egyszerűen beszélni, pedig máskor minden órán végig beszéltünk. Egyszerűen egymásra sem nézünk. Én szeretném, hogy barátok legyünk. Már két hete szakítottunk. Szerintetek lehetünk barátok? Hogyan? Mondanátok esetleg valami témát amiről beszélhetnék vele? Vagy beszéljem meg vele? Köszi, ha elolvastad :) Légyszi normális válaszokat adjatok 15/l

2015. ápr. 21. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jújj,hát ez sz*r ügy.Szerintem beszéld meg vele az egészet elejétől a végéig.
2015. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira de annyira túlreagálod, így elcseszted az egészet...
2015. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mondjuk mi lenne ha ezt nem vadidegeneknek írnád le hanem neki?
2015. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Már jobba vagyunk kicsit :)
2015. ápr. 22. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a legjobb ha ugyan ezt elmondod neki is,hidd el nagyon sokat fog segítnei!:)
2015. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*segíteni

lol xD

2015. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod az egészet.
2015. ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!