Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes vele...

Szerintetek érdemes vele tovább tartania kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtünk meg, jó beszélgető társ , ennyi, de nagyon sokat van közösségi oldalakon és , van mikor látom fenn ráírok, erre fő vagy eltűnik vagy láthatatlanra kapcsol,pl múltkor két szót váltottunk , közben ő a megosztásokat nézegette és talált egy jó videót papagájokról , és közölte velem hogy , most mennie kell mert az nagyon érdekes és meg kell néznie....Aztán még utána is láttam fent sőt még aznap is rám is írt de szerintem nem nekem akart írni vagy nem gondolta hogy fenn vagyok mert gyors lelépett.

Ő csak egy barátnő, egy beszélgető társ.

Engem nagyon megsértett azzal hogy , ilyen könnyen lerázott, egy olyan dolog miatt amit közben is meg tudott volna nézni.

Azóta már rám írt, de nem tudom hogy beszélgessek e vele, valószínű csak unatkozik, úgy ahogy én is és azért jár közösségi oldalakra.

Szerintetek? 18 L



2015. ápr. 23. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, nem vesz komolyan, nem akar barátkozni.
2015. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De akkor minek írogat mégis?

Unatkozik és nincs más?

2015. ápr. 23. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen fajta. Ezer "barátja" van, de tulajdonképpen egy sincs.
2015. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ráírtam , mert múltkor rám írt de azóta sem írt.
2015. ápr. 24. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!