Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tul naiv vagyok?

Tul naiv vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan átvertek es szemrebbenés nélkül a szemembe hazudtak, mind a legjobb barátom volt. En soha senkinek nem hatudtam es nem vettem at senkit. mindig ott voltam a baratimnak de ok képesek atverni. Mar nagyon rossz hogy mindenki hülyének nez, pedig nem vagyok egy balfék nagyszájú vagyok es hangos. Mi lehet a baj? miert ilyenek az emberek? mit csináljak hogy többe ne fájjon ez a dolog?
2015. ápr. 26. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

SOHA ne bízz senkiben! NINCS barát,NINCS szerető,NINCS család! Csak te vagy! Ez nem önzőség,realitás!


45/F

2015. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is ilyenek az emberek, sajnos nem lehet nagyon mit tenni :( Csak a következményét tudom: nehezen bízom meg másokban így beilleszkedési problémámim lettek. Nekem az idő ami "legyengítette" a fájdalmaimat.
2015. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok:

Én 2 emberbe bízom meg a legjobb barátnőmbe és akármilyen furcsán hangzik az orvosaimba még a saját anyámba sem

2015. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van ket harom legjobb barátnőm, ok azok akik meg sosem hazudtak nekem, azthittem olyan szerencsés vagyok hogy ennyi barátom van de sorra vernek at es egyszerűen nem értem miert nem lehet elmondani azt amiben hazudtak mikor en mindent elmondok nekik! Nagyon faj az egesz! De próbálom ugy felfogni hogy itt ok veszítettek, engem, mert en őszinte barátjuk voltam.
2015. ápr. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!