Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék, hogy újra a...

Mit tehetnék, hogy újra a "régi" legyen a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Úgy körülbelül 1 éve ismerjük egymást. De szinte már az elejétől nagyon kijöttünk egymással, ámbár úgy érzem hogy mostanában elhanyagol engem, nem érdeklem már annyira, többi barátaival jobban ki jön.. én próbálok programokat szervezni vele stb.. de nem mindig ér rá. Úgy érzem kerül engem. Azt szeretném, hogy olyan jóba legyünk újra, mint régen. Mit tehetnék, hogy újra lelket ölhessek ebbe a barátságba? Tényleg nagyon fontos nekem. Amúgy osztálytársak vagyunk. 13 éves vagyok.

2015. ápr. 26. 10:01
 1/3 anonim válasza:
Az egyik megoldás hogy megkerdezed miért hanyagol és mi változott. de ha nem ad rá konkrét,őszinte,egyértelmű választ vagy esetleg utána sem változik semmi akkor sajnálom de azt kell mondjam ő nem a hozzád való legjobb barátnő és meg kell probálnod újat találni. ha viszont meg tudjátok beszélni akkor tudtok változtatni ha kell de lehet hogy megunta a baratsagotokat ami nem azért van mert te vagy az unalmas hanem mert neki más élmények és emberek kellenek az életébe :/
2015. ápr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2015. ápr. 26. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kor nagy vízválasztó a lányok barátságában. Lassan kezdenek a fiúk betolakodni a képbe, és ilyenkor természetes, hogy lazulnak a barátságok.
2015. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!